• در ادامه سمینار مالکیت فکری و کپی‌رایت نرم‌افزارها و حقوق نرم‌افزارهای رایانه‌ای

    سمینار نکات کلیدی در انعقاد قراردادهای مرتبط با صنعت نرم افزار برگزار خواهد شد

    کد: 26211
    تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۲۸
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 157
    سمینار نکات کلیدی در انعقاد قراردادهای مرتبط با صنعت نرم افزار در ادامه سمینار مالکیت فکری و کپی‌رایت نرم‌افزارها و حقوق نرم‌افزارهای رایانه‌ای برگزار خواهد شد.
    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، پیرو برگزاری سمینار مالکیت فکری و کپی‌رایت نرم‌افزارها و حقوق نرم‌افزارهای رایانه‌ای که در تاریخ سوم بهمن ماه سال جاری با استقبال شرکت‌کنندگان مواجه شد، مقرر شد این سمینار در نشست دیگری که تاریخ آن اول اسفندماه تعیین شد، ادامه یابد. برهمین اساس طبق برنامه، سمینار نکات کلیدی در انعقاد قراردادهای مرتبط با صنعت نرم‌افزار روز چهارشنبه اول اسفندماه سال جاری ساعت 9 صبح در محل دبیرخانه سازمان برگزار می‌شود.
    ثبت نام‌کنندگان در سمینار قبلی با عنوان مالکیت فکری و کپی‌رایت نرم‌افزارها و حقوق نرم‌افزارهای رایانه‌ای که روز سوم بهمن ماه برگزار شد، می‌توانند به‌صورت رایگان در این سمینار شرکت کنند. علاقمندان دیگری که در سمینار قبلی ثبت‌نام نکرده‌اند، برای حضور در این سمینار می‌توانند پس از پرداخت وجه (40.000 تومان برای اعضا و 70.000 تومان برای غیراعضا) به شماره کارت 5022297000014832 به نام سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و تکمیل فرم ثبت نام برخط اعلام آمادگی کنند.
     
    ظرفیت تکمیل شد
     
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان