•  
        هیات مدیره دوره سوم

        نفرات اصلی شاخه شرکتها

        ردیف نام و نام خانوادگی عنوان شرکت پست الکترونیکی
        1 آزاده داننده فن آوری اطلاعات بهاران danandeh@baharanit.ir
        2 آزاد معروفی لاوان ارتباط Azad.m@lavancom.com
        3 رضا کرمی مهندسی نرم افزاری گلستان karami@golsoft.com
        4 سیدایمان میری داده گستر عصر نوین Miri.iman@novinnet.ir
        5 فریبا مهدیون سماتک info@sematec-co.com
        6 محمد ثروتی پارسان گستر نام آور K_servati@yahoo.com
        7 سید مجید صدری نداگستر صبا (صبانت) sadri@ngsnet.net
        8 محمد حسن شانه ساز زاده آریا رسانه تدبیر Hassan@Shatel.ir
        9 مهرداد سیجانی مهندسین فراکارانت ceo@karait.com
        10 بهناز آریا گروه کهکشان مشاور ایمن edu@kahkeshan.com
        11 لیلا لاریجانی گسترش انفورماتیک ایران Larijani@iraninfotech.com
        12 حمید فروزنده توسعه ارتباطات پارس Hamid@parstelecomco.com
        13 محمدرضا حدادی برید سامانه نوین

        ceo@baridsoft.ir 

        14 سیدعبدالکریم رییس کرمی داده‌پردازی برق و آب پویش پارس karami12003@yahoo.com
        15 گل‌مر بحری تبریز فرد پارس آتنادژ g.b@athena.ir

        عضو علی البدل شاخه شرکتها

        ردیف نام و نام خانوادگی نام شرکت پست الکترونیکی
        1 سیدعبدالکریم رئیس کرمی داده پردازی برق و آب پویش پارس Karami12003@yahoo.com
        2 گل مر بحری تبریزی فرد پارس آتنا دژ g.b@athena.ir

        نفرات اصلی شاخه فروشگاه ها

        ردیف نام و نام خانوادگی نام فروشگاه پست الکترونیکی
        1 سیدمهدی میرمهدی کمیجانی پویش mirmahdi1341@yahoo.com
        2 محمدکوروش مومنی ایران آیتک Kourosh.momeni@itecfze.com

        عضو علی البدل شاخه فروشگاه ها

        ردیف نام و نام خانوادگی نام فروشگاه پست الکترونیکی
        1 حمیدرضا ناظمی تبریزی امرداد همراه (امرتات) Nazemi@emertat.com

        نفرات اصلی شاخه مشاوران

        ردیف نام و نام خانوادگی پست الکترونیکی
        1 سلما علی آبادی Salma@tiam.ir
        2 ساسان شیردل Sasan.shirdel@gmail.com

        عضو علی البدل - شاخه مشاوران

        ردیف نام و نام خانوادگی پست الکترونیکی
        1 حمیدرضا سوداگران

        sodagaran@gmail.com

         
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان