•  
        هیات مدیره دوره دوم

        نفرات اصلی شاخه شرکتها

        ردیف نام و نام خانوادگی عنوان شرکت پست الکترونیکی
        1 پرویز رحمتی مهندسی نرم افزار رایورز Rahmati_p@rayvarz.com
        2 مهران خوانساری ابیانه مهندسی پدیدپرداز mehran.khansari@pdpsoft.com
        3 حمید بابادینیا گیلاس کامپیوتر hamid-bn@gilascomputer.com
        4 محمد ثروتی پارسان گستر نام آور K_servati@yahoo.com
        5 محمد یوسفیان حساب و اندیشه info@hoa-iran.com
        6 بیتا طهماسبی خدمات آواژنگ Bita.Tahmasebi@Avajang.com
        7 حسین غروی رام انفورماتیک گستر Hossein@kiantech.net
        8 محمودرضا خادمی آزادنت رسانه khademi@azadnet.net
        9 مهردادذوالفقاریان مهندسی نظام اندیشه Mehrdadzolfagharian@gmail.com
        10 سید عبدالکریم رییس کرمی داده پردازی برق تهران Karami12003@yahoo.com
        11 عبدالمحمد بیدختی نژاد آوای سگال نت Beidokhti@segalnet.net
        12 محمد علی نیلفروشان بلوتوث شفق Mali_Nilforoushan@yahoo.com
        13 باقر بحری تبریزی فرد سازگارارقام Bahri@sazgar.com
        14 پیام کرباسی امین مباشر داده پرداز payamk-me@uvtelecom.com
        15 علیرضا پورنقش بند نرم افزاری نقش

        Alireza.Pournaghshband@gmail.com

        عضو علی البدل شاخه شرکتها

        ردیف نام و نام خانوادگی نام شرکت پست الکترونیکی
        1 رضا آسیابانی نجف آبادی خدمات نور رایانه سپهر Asiabani@noor.net
        2 افشین کازرونی سامانه های برنامه ریزی منابع کرانه Kazerooni@srttu.edu
        3 رضا دانش مهندسی آرمان سامانه نوین Reza_Danesh@arsanco.com

        نفرات اصلی شاخه فروشگاه ها

        ردیف نام و نام خانوادگی نام فروشگاه پست الکترونیکی
        1 رضا حیدری رنجبر عیاران Haydari@uniholdco.com
        2 احسان بیات بیدکربه امرداد همراه bayat@emertat.com
        2 غلامرضا فخری هپیران Fakhri@hpiran.com

        عضو علی البدل شاخه فروشگاه ها

        ردیف نام و نام خانوادگی نام فروشگاه پست الکترونیکی
        1 احمد حشدری ایران نوت بوک fan121a@yahoo.com

        نفرات اصلی شاخه مشاوران

        ردیف نام و نام خانوادگی عنوان شرکت پست الکترونیکی
        1 آزاده داننده فن آوران اطلاعات بهاران danandeh@baharanit.ir
        2 بابک رشیدی آشتیانی تیام شبکه babak@tiam.ir
        3

        عضو علی البدل - شاخه مشاوران

        ردیف نام و نام خانوادگی عنوان شرکت پست الکترونیکی
        1 ساسان شیردل داتا مهندسین مشاور

        sasan_sh@data-eng.net

         
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان