• روزجهانی کاربردپذیری در ایران با حضور رئیس سازمان فناوری اطلاعات برگزار می‌ شود

    کد: 15602
    تاریخ: ۱۳۹۳/۰۹/۱۰
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 642
    روز جهانی کاربردپذیری 13 آذر ماه با حضور نصرالله جهانگرد، معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران، شاهین طبری، دبیر انجمن کاربردپذیری و رئیس کمیسیون نرم‌افزار سازمان نظام صنفی تهران و شهاب جوانمردی عضو هیات مدیره سازمان نصر تهران برگزار می‌شود.

     

    به گزارش دبیرخانه انجمن کاربردپذیری ایران، ارائه برنامه‌های مختلف با حضور سخنرانان خارجی و داخلی، داوری و اهدای جوایز به نرم‌افزارهای کاربردی و وب‌سایت‌های برگزیده از نظر تجربه کاربری و کاربردپذیری اجرا می‌شود.

    در این همایش کاربردپذیری و تجربه کاربری از منظر سیاست‌های حاکمیتی، ابعاد علمی و پژوهشی و تاثیر آن در کسب و کارهای فناوری اطلاعات مورد بررسی قرار خواهد گرفت. گفتنی است روز جهانی کاربردپذیری رویدادی است که همزمان در سراسر جهان برگزار می‌شود و برگزاری این گردهمایی در ایران با حضور افرادی از صنایع مختلف، فعالین حوزه آموزش، سازمان‌های خصوصی و دولتی با هدف اطمینان از ارائه خدمات و محصولاتی برای زندگی ساده‌تر و راحت‌تر برنامه‌ریزی شده است. کاربردپذیری شاخصه‌ای است که نشان می‌دهد استفاده از یک محصول تا چه اندازه برای کاربر آسان و راحت بوده و امکانات آن محصول چه میزان می‌تواند پاسخگوی نیازهای کاربران باشد. به عبارت دیگر کاربردپذیری عملکرد یک محصول را به لحاظ میزان رضایت کاربران و میزان بهره‌وری، مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

    این همایش به همت شرکت چارگون و انجمن کاربردپذیری ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات ایران،سازمان نظام صنفی استان تهران، شرکت فناپ و آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان