• مجلس :

    سرعت اینترنت کاربران خانگی افزایش یابد

    کد: 576
    تاریخ: ۱۳۹۰/۱۰/۱۸
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 562
    رییس کمیسون صنایع: امیدواریم هرچه زودتر این موضوع به سرانجام برسد و شاهد برداشته شدن محدودیت ۱۲۸ kbps برای کاربران خانگی باشیم.
    رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در حوزه ICT تا کنون انجام شده است گفت: این قضیه نشان می‌دهد تحریم‌های بسیاری که علیه ما وجود دارد هیچ تاثیری ندارد.
    به گزارش ایتنا سید حسین هاشمی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران، با اشاره به اینکه هدف تحریم‌ها اینست که حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات چالش‌برانگیز شود اظهار کرد: تحریم‌ها علاوه براینکه محدودیت نیست بلکه فرصت‌ساز است و این فرصت را به شرکت‌ها و فعالان داخل کشور می‌دهد که در عرصه تولیدات داخلی قدم بردارند چرا که در کشور ما پتانسل‌های خوبی در این حوزه وجود دارد.
    او خاطر نشان کرد: تا به حال که با تحریم‌ها مواجه بودیم اما اقدامات خوبی در حوزه ICT و دیگر حوزه‌ها انجام شد به گونه‌ای که نیاز ما را تا حدی به سایر کشورها رفع کرد.
    هاشمی در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در راستای ارتقای سرعت اینترنت چه فعالیت‌هایی را مجلس انجام داده است، اذعان کرد: مجلس درصدد این است که سرعت اینترنت را برای کاربران خانگی افزایش دهد و در این راستا جلساتی نیز با وزارت ICT داشتیم که امیدواریم هرچه زودتر این موضوع به سرانجام برسد و شاهد برداشته شدن محدودیت ۱۲۸ kbps برای کاربران خانگی باشیم.
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان