• شش محصول جدید شماران سیستم رونمایی شد

    کد: 13665
    تاریخ: ۱۳۹۳/۰۴/۲۵
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 872
    در مراسمی با حضور رؤسای سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و تهران و برخی فعالان و دست اندرکاران عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات شش نرم افزار داخلی معرفی و رونمایی شد.

     

    به گزارش روابط عمومی شرکت شماران سیستم، فرهاد الیشایی، مدیر عامل شرکت عرضه کننده این نرم افزارهای چندرسانه ای و جدید، گفت: افزون بر 60میلیارد ریال برای تهیه و تولید سه نرم افزار از تعداد فوق در سال جاری سرمایه گذاری شده است.
    وی با بیان اینکه نرم افزارهای مذکور دارای مشابه خارجی است و در بازار داخلی بسیار از آن استفاده می شود، اظهار داشت: این نرم افزارهای داخلی ضمن رقابت با محصولات مشابه خارجی، بسیار کامل تر از آن نیز می باشد.
    الیشایی که در سی امین سال فعالیت شماران سیستم سخن می گفت در خصوص "داشبورد مدیریتی و هوش تجاری" به عنوان یکی از نرم افزارهای رونمایی شده متذکر شد: این نرم افزار برای کمک به تصمیم گیری دقیق در پیشبرد اهداف سازمان ها بوده و حاصل تلاش و فعالیت متخصصان داخلی است. داشبوردها ابزاری برای ارزیابی عملکرد و نظارت بر فعالیت ها به منظور هوشمندی کسب و کار یا BI است.
    همچنین فرحناز مرادی مدیر اجرایی شماران سیستم در ادامه با بیان اینکه نرم افزار داشبورد از ابتدای مرداد به بازار کشور عرضه خواهد شد،بیان کرد: قیمت محصول داخلی 50 درصد نسبت به مشابه خارجی آن ارزان تر و با امکانات و کیفیت بهتر است.
    وی در پایان خواستار به رسمیت شناختن بیش از پیش موضوع حق مالکیت معنوی (کپی رایت) در کشور شد و اضافه کرد: متأسفانه در سال های گذشته به دلیل حمایت اندک دولت از فناوری اطلاعات و ارتباطات شاهد مهاجرت متخصصان و برنامه نویسان این صنعت به دیگر کشورها بوده ایم و امیدواریم در دولت جدید شاهد حمایت های مطلوب از ICT که زیربنای توسعه اقتصادی کشور است، باشیم.
    آزاده داننده رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران از دیگر سخنرانان این مراسم بودند. ایشان با تبریک سی‌امین سالگرد تاسیس شماران اعلام کردند در جهان شرکت‌هایی که در صنعت آی‌تی قدمت دارند نظیر IBM وجود دارند، اما متاسفانه در ایران تعداد آنها اندک می‌باشند. با توجه به مشکلاتی که صنعت آی‌تی در ایران با آن مواجه است شرکتی مانند شماران سیستم با قدمت سی‌ساله ارزشمند می‌باشند.
    ایشان در پایان سخنرانی از مدیریت و کارکنان شماران به پاس زحماتی که در ارایه محصولات جدید متحمل شده‌اند قدردانی نمودند.
    آقای امیر رضا مرادی مدیر عامل شرکت راهبران شماران سیستم نیز از سخنرانان مراسم فوق بودند. ایشان در حوزه رضایت‌مندی مشتریان در صنعت آی‌تی و همچنین در خصوص فرآیند رشد سازمان راهبران شماران سیستم و گام‌هایی که در راستای ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان برداشته اند، مطالبی را ارایه نمودند.
    یادآور می شود: شرکت شماران به پشتوانه 30 سال تجربه، پیشرو در نوآوری و خلاقیت در عرصه فناوری اطلاعات در ایران بوده و حضوری موفق در تولید نرم افزارهای پایه ای داشته است. این شرکت همواره بر تولید فناوری ها و بومی سازی تأکید داشته و تلاش کرده است تا با تکیه بر دانش روز دنیا نسبت به خلق فناوری های نوین اقدام کند.
     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان