• پورتال سامان تندیس رضایت مندی مشتری دریافت کرد

    کد: 12470
    تاریخ: ۱۳۹۳/۰۲/۱۴
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 826
    سومین اجلاس رضایت مندی مشتری با رویکرد تجلیل از واحد های مشتری مدار و پاسخگو یازدهم اردیبهشت ماه 93 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

     

     

    هدف اصلی از برگزاری این اجلاس که با تلاش انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، انجمن مدیران کیفیت ایران، خانه صنعت ، معدن و تجارت ایران، انجمن مهندسی صنایع و انجمن صاحبان واحدهای تولیدی صنعتی تهران و  با حضور مدیران و صاحبان صنایع و مسئولین عالی رتبه کشوری برگزار شد،  فراهم نمودن فضای علمی مناسب برای ارائه و تبادل نظر در زمینه آخرین دستاوردهای تحقیقاتی و کاربردی کشور در زمینه توسعه و ترویج دانش و فرهنگ مشتری مداری و به کارگیری ابزارهایی برای ارزیابی و محک سازمان ها در مقابل رقبا و سایر زمینه های کسب و کار عنوان شده بود.  از دیگر اهداف جانبی این اجلاس بررسی و تاثیرگذاری مهمترین شاخصه های مرتبط با افزایش رضایت مندی مشتری از جمله کارایی محصول یا خدمات ،  تنوع  و کیفیت محصول و خدمات ، فناوری و نوآوری در تولید بود که با ارائه سخنرانی و بیان دیدگاه هایی از سوی میهمانان و مدعوین به آن پرداخته شد.

    پرفسور رضا نیسانی متخصص و مجری استقرار سیستم های T.Q.M و استانداردهای ISO 9000از جمله سخنران اصلی این اجلاس بود که با تاکید بر روش و فلسفه دمینگ در بهبود و کیفیت، به  تاثیر مستقیم رضایتمندی مشتری در افزایش سود و رونق کسب و کار بنگاه های اقتصادی  اشره کرد و گفت : این موضوع نیازمند تغییر نگرش و تفکر در خصوص منافع مصرف کنندگان و حقوق آنها در سطوح مختلف اقتصاد و مدیریت در کشور است.
    همچنین در این اجلاس مهنس فرامز کلانتری رئیس هایت مدیره شرکت سازه اطلاعات سامان نیز که به دعوت از سوی انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان به عنوان یکی از سخنران حضور داشتند. در  ارتباط با نقش و تاثیر فناوری اطلاعات در  تامین رضایت مندی مشتریان  دیدگاه های خود را بیان نمودند.
    کلانتری با  اشاره به اینکه در عرصه رقابت، مهمترین عامل ایجاد برتری برای یک برند، ارتقای سطح رضایت مندی ذینفعان آن برند قلمداد می شود، افزود : زمانی که به بررسی وضعیت و دلایل موفقیت برند های موفق می پردازیم، نقطه ی مشترک همه ی آنها تبعیت از فرهنگ مشتری مداری است.  ارتقای محبوبیت برندهای داخلی با استفاده از بکارگیری راهکارهای نهادینه شدن فرهنگ مشتری مداری و ارتقای سطح رضایتمندی مشتریان توسط متولیان برندهای مطرح داخلی و همسو با سیاست های حمایت از حقوق مصرف کنندگان، می تواند قوای محرکه و رونق دهنده اقتصاد داخلی باشد.
    رئیس هیات مدیره شرکت سامان  گفت : فناوری اطلاعات، به عنوان یک ابزار تسهیل کننده در این چرخه می تواند زمان رسیدن به اهداف مدنظر در رویکرد فوق را کوتاهتر نماید. وی افزود : از ویژگی های بارز فناوری اطلاعات، ارتقای شفافیت، اعتماد سازی و ارتقای دسترس پذیری است که همه ی این ویژگی ها می تواند منجر به ارتقای سطح اعتماد و رضایت ذینفعان در کسب و کار گردد.
    همزمان با برگزاری  این اجلاس ، به منظور معرفی و رونمایی از آخرین دستاوردها و فناوری ها و نوآوری های مجموعه های مشتری مدار کشور،  نمایشگاه جانبی برنامه ریزی و برگزار گردید و طی آن شرکتها محصولات خود را به صاحبان صنایع معرفی کردند و  کتاب ویژه رضایت مندی مشتری جهت معرفی مجموعه های منتخب و توانمند کشوری به صورت رایگان در اختیار تمامی شرکت کنندگان در این اجلاس قرار گرفت .
    سومین اجلاس رضایت مندی مشتری با رویکرد تجلیل از  با اهدای تندیس و نشان افتخار به 100 شرکت برتر به  که در موضوع رعایت حقوق مصرف کنندگان و مشتری مداری طی سال گذشته  گام های مهم و موثری برداشته بودند و موجبات رضایت مشتریان خود را فراهم نموده اند، خاتمه یافت.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان