• پیام تبریک سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به مناسبت روز خبرنگار

    کد: 25005
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 55
    «روز خبرنگار» فرصت مغتنمی است که از زحمات بی‏ دریغ اصحاب قلم قدردانی شود. خبرنگاران، فرهیختگانی هستند که حیثیت و شرف خود را در گرو اطلاع ‏رسانی دقیق به جامعه گذاشته و آن را همواره اصل خدشه‏ ناپذیر فعالیت‏ های حرفه‏ ای خود می‏دانند.

     

     

    همراهی ارزشمند یکایک شما در رویدادهای رسانه ‏ای سازمان نظام صنفی رایانه‏ ای در مسیر پیشبرد اهداف متعالی بخش خصوصی و حفاظت از منافع خانواده بزرگ فناوری اطلاعات کشور، نشانگر تعهدپذیری حرفه ‏ای شما در امر آگاهی ‏رسانی بوده و بی‏ شک مروج سلامت فرهنگی و فکری در این جامعه بوده و خواهد بود.
    این سازمان تلاش‏ های شبانه ‏روزی شما را در رسالت خطیری که بر دوش دارید ارج نهاده و آن را گامی در مسیر اعتلا و شکوفایی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور می‏داند.

    سازمان نظام صنفی رایانه‏ ای ، این روز را که روز پاسداشت قلم است، به همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه ‏نگاران، صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع ‏رسانی تبریک و تهنیت گفته و از همکاری و همراهی موثر شما با  این تشکل مردم نهاد، صمیمانه تشکر و قدردانی می نماید.

    امید است با استعانت از خداوند متعال، در انجام رسالت گران‏ سنگ آگاهی ‏بخشی و شفاف‏ سازی و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه، همواره سربلند و پبروز باشید.


    سازمان نظام صنفی رایانه ‏ای

     

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان