• دبیر شورای عالی فضای مجازی: نظام بانکی موانع را از جلو پای استارتاپ‌ها بردارد

    کد: 24992
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۵/۱۵
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 23
    دبیر شورای عالی فضای مجازی در دومین روز نمایشگاه الکامپ در بازدید از سالن‌‌های الکام‌استارز، به مشکلات و درخواست‌های شرکت‌های نوپا و خلاقیت‌هایشان در راستای شکل‌دهی به اقتصاد دیجیتال گوش داد.

    به گزارش ستاد خبری الکامپ 24- ابوالحسن فیروزآبادی در جریان این بازدید با بیان اینکه استارت‌آپ‌ها در اقتصاد آینده تاثیر زیادی دارند، گفت: ممکن است امروز نقش زیادی نداشته باشند، نه تنها در ایران که در اکثر کشورها، اما با توجه به اینکه فضای دیجیتالی دنیا به سمت پلتفرم‌ها می‌رود، استارتاپ‌ها می‌توانند روی پلتفرم‌ها خدمات متنوعی به تعداد آدم‌ها و برای هر آدم چند خدمت ارائه دهند. بنابراین ما بازار بزرگی را در پیش داریم و آینده‌ی اقتصاد روی تلاش کسانی شکل خواهد گرفت که الان استارتاپ هستند.

    وی با اشاره به موانع پیش روی استارتاپ‌ها بیان کرد: کسب و کارهای نوپا نباید موانعی پیش روی خود داشته باشند و تلاش شده موانع برداشته شود. البته ما معتقدیم باید نظام بانکی‌مان مقداری در این زمینه اقدامات بهتری را به عمل بیاورد، اما در مجموع خواسته دولت و مسوولان این است که استارتاپ‌ها در کشور ما توسعه پیدا کنند، در کشور ما رشد یابند و تعدادی‌شان هم تبدیل به تک‌شاخ شوند.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان