• چهاردهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیک برگزار می‌ شود

    کد: 24867
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۵/۰۱
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 177
    کارگروه ورزش کمیسیون رفاهی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، چهاردهمین دوره مسابفات فوتسال جام انفورماتیک را برگزار می کند.    رییس کارگروه ورزش کمیسیون رفاهی و اجتماعی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، اعلام کرد این سازمان به منظور گسترش فرهنگ ورزش و تقویت روحیه همکاری و همدلی در اعضای خانواده صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات، چهاردهمین دوره فوتسال جام انفورماتیک را از هفته اول مهرماه سال 1397 با پوشش خبری گسترده برگزار خواهد کرد.

    شهرام زندیه وکیلی ابراز امیدواری کرد این دوره از مسابقات که با بهره گیری از تجربیات دوره‌های پیشین و از طریق جلب مشارکت اعضا، همکاران شاغل و خانواده های‌ آن‌ها برگزار می شود، نمونه شایسته ای از یک همایش فرهنگی در این صنف پیشرو، باشد. زندیه اشاره کرد که این رقابت سالم ورزشی بتواند ضمن ایجاد و استحکام دوستی‌ها در بدنه صنف، عاملی برای ارتقای روحیه نشاط در میان همکاران باشد.

    برای برگزاری پرشور این رویداد از همکاران محترم عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران دعوت می‏شود در صورت تمایل به ثبت نام در چهاردهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیک، آیین نامه اجرایی (پیوست همین خبر) را دریافت و مطالعه و فرم های ثبت نام را تکمیل کرده و آن ها را همراه مدارک مورد نیاز تا پایان مردادماه سال جاری به دبیرخانه سازمان ارسال کنند.

     فایل پیوست
     
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان