• مهم ترین موضوع ها و مصوبه های چهاردهمین جلسه هیات مدیره سازمان

    کد: 24795
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 62
    چهاردهمین جلسه هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در تاریخ 1397/04/17 با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.

     

    در ابتدا، آقای اثنی‌عشری اظهار داشتند که با وجود هماهنگی‌های انجام شده برای حضور آقای دکتر فیروزآبادی در این جلسه، امکان حضور ایشان به دلیل حضور در یک جلسه فوری دیگر، مسیر نشد. همچنین ایشان اعلام کردند که آقای فلاح جوشقانی (معاون محترم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی) مهمان جلسه آتی هیات‌مدیره خواهند بود. همچنین اعلام شد که برنامه‌ریزی برای حضور آقایان جهرمی و جهانگرد در جلسات آتی هیات‌ مدیره در دست پیگیری است.

    در ادامه، گزارشی در خصوص برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای برگزاری چهارهمین دوره «جام انفورماتیک» توسط آقای زندیه ارائه شد. در این گزارش بر ارتقا و بهبود کیفی مسابقات و استفاده از امکانات جدید و نیز ایجاد محیطی برای اتحاد صنفی تاکید شد.

    در ادامه ایجاد کمیسیون‌های موضوعی سازمان، آقای مددخانی به بیان اهداف، برنامه‌ها و اعضای پیشنهادی «کمیسیون منابع انسانی» پرداختند. ایشان اظهار داشتند که اهداف و برنامه ها بر اساس مصاحبه‌های انجام شده با مدیران منابع انسانی شرکت‌های متوسط و بزرگ در حوزه فناوری اطلاعات و نکرانی‌ها ودغدغه‌های آن‌ها در خصوص مدیریت منابع انسانی تدوین شده است.

    آقای معروفی گزارشی را از جلسه برگزار شده نمایندگان سازمان تامین اجتماعی با نمایندگان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای ارائه کردند. محوریت این جلسه، معرفی بخشنامه جدید بیمه‌ای (با عنوان 14/11) بود که در واقع تلفیقی از موارد مطروحه در بخشنامه‌های 14/3 و 14/9 است. ایشان اظهار داشتند که سازمان بیمه تامین اجتماعی به دنبال تعیین حداقل حقوق برای پرسنل و متخصصین شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات به منظور راستی آزمایی لیست های بیمه پرداختی سازمان ها است.

    در پایان، آقای یوسفی زاده گزارشی از حضور رئیس و نواب سازمان نظام صنفی در مجلس شورای اسلامی (با محوریت اجرای اصل 44 قانون اساسی، حمایت از تولید داخلی، بررسی تاثیرات تغییرات بین‌المللی بر روی شرایط فعلی و آتی کسب‌ و کارهای داخلی) به همراه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ارائه دادند. در ادامه، ایشان به تهیه و ارائه گزارش‌هایی برای وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره کردند. این گزارش‌ها حول موضوعاتی مانند تعرفه‌های صوت سیار، درخواست تغییر قیمت اینترنت و تحلیل مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات است.

       

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان