• همایش ملی «مشارکت عمومی-خصوصی در ارائه خدمات الکترونیکی (PPP) و استفاده از ظرفیت های سازمان توسعه ای در این حوزه»

    کد: 24793
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 153
    همایش ملی «مشارکت عمومی-خصوصی در ارائه خدمات الکترونیکی (PPP) و استفاده از ظرفیت های سازمان توسعه ای در این حوزه» با حضور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می گردد.

          

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، همایش ملی «مشارکت عمومی-خصوصی در ارائه خدمات الکترونیکی (PPP) و استفاده از ظرفیت های سازمان توسعه ای در این حوزه»، با اهداف ترویج و آگاهی رسانی مفاهیم اجرایی و حقوقی طرح های مشارکتی در سطح دستگاه های اجرایی، سازمان ها توسعه ای و بخش خصوصی، تبیین فرصت های سرمایه گذاری و مشارکت با دستگاه های اجرایی، اعلان ظرفیت ها و توانمندی های بخش غیر دولتی در پیاده سازی خدمات الکترونیکی در قالب روش های مشارکتی و همچنین تبادل تجربیات فعالیت های انجام گرفته و با حضور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود.

    لذا از همه فعالان به ویژه در بخش خصوصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دعوت می شود که در صورت تمایل، از طریق تکمیل اطلاعات در فرم ثبت نام، در این همایش حضور یابند.

    تاریخ: سه‌شنبه 26 تیرماه 1397

    زمان: از ساعت 8:30 لغایت 16:30 


    مکان: تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از پل سیدخندان، ورودی شماره یک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سالن مرکز همایش های شهید قندی

     

    جهت تکمیل اطلاعات در فرم ثبت نام کلیک کنید.

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان