• تقدیر از سه شرکت عضو سازمان در روز ملی صنعت و معدن

    کد: 24741
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 182
    مراسم روز ملی صنعت و معدن با حضور معاون اول رییس جمهوری، وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار تهران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و فعالان بخش خصوصی در حوزه صنعت و معدن برگزار شد.

     

     

    در این مراسم که روز یکشنبه 1397/04/10 در محل سالن اجلاس سران برگزار شد، پس از ایراد سخنرانی توسط برخی تشکل‌های بخش خصوصی، آقایان محمد شریعمتداری وزیر صنعت، معدن و تجارت و نیز معاون اول ریاست جمهوری به ارائه سخنرانی پرداختند.


    جهانگیری در صحبت‌های خود مربوط به بخش صنعت و معدن اظهار کرد: همواره این دو بخش به عنوان نقطه اتکا توسعه ایران به شمار می‌رود و بار اصلی تحقق آینده روبه توسعه ایران آزاد و مستقل در سطح بین‌المللی بر دوش فعالان اقتصادی به ویژه فعالان بخش صنعت و معدن است.

    جهانگیری با اشاره به بالابودن سهم خدمات در کشورهای صنعتی در مقایسه با سهم صنعت در این کشورها، خاطر نشان کرد که خدماتی که گفته می‌شود سهم بالایی دارند خدماتی هستند که به واحدهای تولیدی متکی‌اند و زمانی که صنعت راه‌ بیفتد در کنار آن ده‌ها بخش خدمات‌رسانی فعال می‌شود.

    در این مراسم طی دو بخش از فعالان نمونه بخش صنعت و معدن قدردانی به عمل آمد. در بخش نرم‌افزار، از سه شرکت‌ عضو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران به نام‌های شرکت حساب رایان پارس (محاسبان)، شرکت همکاران سیستم و شرکت دانش پارسیان نیز تقدیر شد.

    سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران نیز به نوبه خود به این اعضا تبریک گفته و برای آن‌ها توفیق روزافزون در عرصه صنعت نرم افزار آرزو دارد.

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان