• مهم ترین موضوع ها و مصوبه های جلسه سیزدهم هیات مدیره سازمان

    کد: 24697
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 76
    سیزدهمین جلسه هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در تاریخ 1397/04/03با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.

     

        

     

     

    در ابتدا، گزارش عملکرد دبیرخانه سازمان در سه ماه فصل بهار 1397 توسط دبیر ارائه شد. این گزارش عملکرد با رویکرد کمّی و بر اساس فعالیت‌های دبیرخانه در حوزه‌های مختلف (هیات‌مدیره، هیات‌رئیسه، عضویت، مالی، دبیرخانه، شورای انتظامی و مرکز داوری) تدوین شده بود. ایشان وضعیت آخرین اقدامات انجام شده درخصوص ارتقای پورتال سازمان را نیز ارائه کردند. مقرر شد علاوه بر این، گزارش عملکرد سه ماهه هیات‌مدیره (با تمرکز بر اهداف کمیسیون‌ها و دستاوردهای آن‌ها) منتشر شود.

     

     

     

    در ادامه پیشنهاد انتخاب «سخنگوی سازمان» توسط آقای جوانمردی مطرح شد که پس از تبادل نظر، آقای محمدرضا حدادی برای این سمت انتخاب شدند. مقرر شد دبیرخانه نشست‌های مرتب و منظمی را برای ارائه و تشریح عملکرد ارکان مختلف سازمان با حضور سخنگو (و سایر افراد مرتبط) برگزار کند.

    آقای اثنی‌عشری گزارشی را از جلسه برگزار شده با آقای دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی (که توسط آقای سراییان هماهنگ شده بود) در خصوص مشکلات بیمه‌ای شرکت‌های عضو سازمان (با محوریت بخشنامه 3/14) ارائه کردند. ایشان همچنین توضیحاتی در خصوص جلسه با آقای دکتر فیروزآبادی (دبیر شورای عالی فضای مجازی) که در آن به موضوع «بررسی و تسریع روند واگذاری تکالیف مربوط به شورای عالی انفورماتیک به سازمان نظام صنفی رایانه‌ای» پرداخته شد، بیان کردند. بنا به درخواست آقای دکتر فیروزآبادی، هماهنگی‌های لازم برای حضور ایشان در جلسه بعدی هیات‌مدیره در حال انجام است.

    در ادامه موضوع ایجاد کمیسیون‌ها، دبیر سازمان گزارشی از برگزاری جلسه انتخاب رئیس کمیسیون فروشگاه ها ارائه داد. بر اساس پیشنهاد این کمیسیون، آقای بابک صالحی به عنوان رئیس کمیسیون فروشگاه ها به اتفاق آراء انتخاب شدند. همچنین پیشنهاد این کمیسیون مبنی بر برگزاری جلسات به صورت ماهانه نیز مطرح، که به تصویب هیات‌مدیره رسید.

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان