• ثبت‌نام الکام ترندز از پنجم تا دهم تیر ماه انجام می شود

    کد: 24683
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 115
    متقاضیان حضور در سالن الکام ترندز تا دهم تیر ماه می توانند نسبت به ثبت نام در این بخش اقدام کنند.

     

     

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، سالن 27 نمایشگاه بین المللی به بخش الکام ترندز که تمرکز به ارائه گرایش های نو ، فناوری های نوین و قلمروهای آینده صنعت فن آوری اطلاعات و ارتباطات دارد تخصیص یافته و ثبت‌نام در آن از سه شنبه پنجم تیرماه تا دهم تیرماه انجام می‌شود. امسال الکام ترندز در 6 محور اصلی هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، بلاک چین و رمز ارزها، رایانش ابری، پردازش موازی و ابر پردازشگرها، اینترنت اشیا و کلان داده‌ها (Big Data) برگزار می شود.

    از تمامی شرکت هایی که در حوزه‌های مرتبط با محورهای الکام ترندز در حال فعالیت هستند دعوت می‌شود، در این دوره از نمایشگاه الکامپ در قالب سالن الکام ترندز حضور یافته و در فضای متمرکز بر آینده صنعت فاوا، تجربه نوینی را کسب کنند و چنانچه تاکنون جهت حضور در نمایشگاه الکامپ ثبت نام نکرده اند، می توانند ضمن ثبت نام از طریق سامانه (http://iran-elecomp.com)تا تاریخ 10/4/97با دفتر ستاد اجرایی نمایشگاه به شماره 88734035 تماس حاصل کنند.
     
    در همین راستا علاقه‌مندان به حضور در سالن الکام ترندز که تاکنون در بخش‌های دیگر نمایشگاه الکامپ اقدام به ثبت‌نام کردند می‌توانند در صورت تمایل با تماس با دفتر ستاد اجرایی نمایشگاه درخواست جانمایی خود را به این سالن منتقل کنند. همچنین شرکت هایی که بخشی از فعالیت هایشان در شش محور فوق است، در صورت تمایل می توانند علاوه بر غرفه اصلی در سالن های دیگر، غرفه جداگانه ای نیز جهت ارائه دستاوردهای خود در زمینه فناوری های نوین را در سالن الکام ترندز برپا کنند.
    در  چهارچوب برنامه الکام تاکز، امکان برگزاری سمینارها و ارائه مطاالب فنی، علمی و تجاری در زمینه شش محور فوق نیز برای علاقه مندان پیش بینی شده که نحوه ثبت نام و هماهنگی های مربوط به آن نیز در آینده اعلام می شود.

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان