• آغاز فعالیت کمیسیون رفاهی و اجتماعی سازمان

    کد: 24581
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۳/۲۱
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 206
    کمیسیون رفاهی و اجتماعی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران به عنوان یک کمیسیون موضوعی با تمرکز بر ارائه خدمات رفاهی و اجتماعی به خانواده صنف آغاز به کار می کند.

     به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، مریم خاوازی رئیس کمیسیون رفاهی و اجتماعی سازمان با اعلام این خبر گفت: این کمیسیون به عنوان یک کمیسیون موضوعی پیروی مصوبه  اخیر هیات مدیره سازمان تشکیل شده و بنا دارد برنامه ها و راهکارهای مختلفی برای ارائه خدمات رفاهی و اجتماعی به اعضای سازمان فراهم کند.
    خاوازی با اشاره به رسالت این کمیسیون ادامه داد: هدف اصلی کمیسیون رفاهی و اجتماعی سازمان ارائه و پیشبرد خدمات و فعالیت هایی به منظور افزایش حس همبستگی میان اعضا و وفادارسازی صنف نسبت به سازمان ست.
    او در تشریح برخی برنامه های این کمیسیون گفت: ارائه خدمات به اعضای صنف مبتنی بر ابزارهای فناوری اطلاعات مانند کارت های الکترونیکی ویژه اعضای سازمان، فعالیت های گروهی فرهنگی و ورزشی، ایجاد سامانه هایی به منظور تجمیع و یکپارچه سازی و نهادینه سازی خدمات متنوع رفاهی از جمله برنامه های کاری کمیسیون رفاهی و اجتماعی سازمان است.
    خاوازی به تشکیل پنج کارگروه مختلف در کمیسیون رفاهی و اجتماعی سازمان اشاره کرد و افزود:‌ کارگروه بهداشتی و درمانی، کارگروه ورزشی، کارگروه فرهنگی هنری تفریحی گردشگری و همچنین کارگروه تسهیلات و کارگروه مسئولیت اجتماعی قرار است به عنوان بازوهای برنامه ریزی و اجرایی کمیسیون رفاهی و اجتماعی سازمان برای پیشبرد اهداف و برنامه ها فعالیت کنند.

    اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می توانند نظرات و پیشنهادات خود درباره کمیسیون رفاهی و اجتماعی و برنامه های آن را  به آدرس ایمیل دبیرخانه سازمان (info@tehrannsr.org) ارسال کنند.     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان