• با تلاش های کمیسیون آموزش و پژوهش سازمان صورت گرفت:

    آغاز همکاری های سازمان و دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات

    کد: 24559
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 132
    سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

     به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، با پیگیری های کمیسیون آموزش و پژوهش ، تفاهم نامه همکاری میان این سازمان و دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات با هدف انجام همکاری های مشترک در راستای ارتقاء سطح دانش، گسترش فناوری های جدید در علوم رایانه، فناوری اطلاعات و ارتباطات و توسعه اشتغالزایی در حوزه فاوا منعقد شد.
    در جلسه اخیر کمیسیون آموزش و پژوهش که با حضور رئیس هیات مدیره و دبیر سازمان، اعضای این کمیسیون و رئیس و مدیران دانشکده علمی کاربردی، پست و مخابرات برگزار شد، پس از طرح و بررسی سرفصل های همکاری، تفاهم نامه همکاری میان طرفین امضا و تبادل شد.
    در این جلسه محمدباقر اثنی عشری، رئیس هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران ضمن خوشامدگویی به رئیس و مدیران دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات، به تاریخچه فعالیت کمیسیون آموزش و پژوهش به عنوان یکی از با سابقه ترین کمیسیون های سازمان اشاره کرد.
    اثنی عشری در این جلسه ابراز امیدواری کرد که با توجه به ظرفیت‌های موجود در کمیسون آموزش و پژوهش سازمان و دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات، بتوان همکاری های موثری در جهت رفع معظل کمبود نیروی ماهر در حوزه فاوا انجام داد.
    وحید یزدانیان، رئیس دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات در این جلسه ضمن تشکر از کمیسیون آموزش و پژوهش تاکید کرد پیشبرد بسیاری از فعالیت های دانشگاه همچون بحث توسعه زیرساخت های آموزش مهارتی بدون همکاری سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران امکان پذیر نخواهد بود.
    به گفته یزدانیان بسیاری از سازمان های دولتی، نیازهای آموزشی خود را به این دانشکده اعلام کرده اند اما بدون همکاری و تعامل با بخش خصوصی امکان رفع نیازهای آموزشی آنها مقدور نیست.

    مازیار گنجه ای رئیس کمیسیون آموزش و پژوهش سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در این جلسه به پیگیری ها و فعالیت های کمیسیون به منظور فراهم کردن زمینه های همکاری با دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات اشاره کرد و گفت : کمیسیون با تشکیل2 کارگروه ارزیابی شرکت های آموزشی و برگزاری سمینارهای آموزشی، تلاش کرده فصل ها و محورهای همکاری میان سازمان و دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات را تهیه و بررسی کند.
    گنجه ای در این رابطه ادامه داد: خوشبختانه با هماهنگی موثری که طی دو هفته اخیر میان طرفین به وجود آمد، این تفاهم نامه با سرعت قابل ملاحظه ای برای آغاز همکاری های میان سازمان و دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات تهیه و به امضا رسید.
    محورهای همکاری میان سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات شامل سرفصل هایی همچون آموزش های کوتاه مدت به سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تامین زیرساخت های آموزشی منجر به اشتغال (آموزش نیروهای کار موردنیاز بخش خصوصی استان ها)، آموزش سربازان وظیفه با رویکرد تربیت مربی، مشارکت در برگزاری دوره های آموزش بین المللی دانشکده، مشارکت در برگزاری کارگاه ها و سمینارهای آموزشی به روز دنیا، مشارکت در فعالیت های پژوهشی دانشکده و تدوین استاندارد دوره های آموزشی تخصصی براساس عناوین شغلی فاوا است.

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان