• گزارش برگزاری انتخابات کمیسیون مشاوران سازمان

    کد: 24164
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 54
    جلسه انتخابات اعضا کمیسیون مشاوران سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با حضور گرم فعالان این حوزه عصر روز چهارشنبه 23 فروردین ماه در سالن کنفرانس دبیرخانه سازمان برگزار شد.

     

      به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، در این مراسم، هر یک از فعالان متقاضی حضور در کمیسیون مشاوران  که پیش از این آمادگی خود  رابرای عضویت در کمیسیون به صورت برخط اعلام کرده بودند، به معرفی سوابق و فعالیت حرفه ای خود پرداختند. سپس برگه های رای‌گیری برای انتخاب اعضا از میان نامزدها، توزیع شد.

    پس از انجام فرایند رای دهی فعالان، اسامی 21 نفر از منتخبان کمیسیون مشاوران به ترتیب آرا معرفی و مقرر شد در اولین جلسه کمیسیون در هفته آینده، اعضا نامزدهای ریاست این کمیسیون را برای تایید به هیات مدیره سازمان معرفی کنند.    براساس آئین نامه جدید فعالیت کمیسیون ها در سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، انتخاب و معرفی نهایی اعضای هر کمیسیون سازمان پس از برگزاری انتخابات داخلی آن،  منوط به تصویب و تایید نهایی فهرست اعضا و رئیس منتخب کمیسیون توسط هیات مدیره است. همچنبن طبق این آئین نامه هیات مدیره موظف است حداکثر ظرف مدت یک ماه پس از برگزاری انتخابات کمیسیون، فهرست اعضای کمیسیون را به تصویب نهایی برساند.

    پس از تایید هیات مدیره، رئیس کمیسیون باید از میان اعضای کمیسیون قائم مقام و دبیر کمیسیون را معرفی کند.

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان