• فراخوان ارسال مقاله برای خبرنامه سازمان

    کد: 24163
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 113
    سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران از تمام صاحبنظران و کارشناسان صنف دعوت می کند یادداشت ها و مقالات خود پیرامون محورها و عناوینی همچون صنف و مطالبات صنفی، مسائل و مشکلات حوزه فاوا و... را تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 28 فروردین ماه به دبیرخانه سازمان ارسال کنند.

     

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، پیروی انتشار اولین شماره خبرنامه الکترونیکی سازمان در اسفندماه96، دومین شماره این خبرنامه براساس برنامه زمانی مشخص پایان فروردین ماه جاری منتشر خواهد شد.


    به منظور انعکاس و انتشار نظرات آحاد صنف و تبادل آرا، سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران از تمام صاحبنظران صنف، اعضای هیات مدیره صنف، کمیسیون ها و کارگروه ها، مدیران و کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دعوت می کند یادداشت ها و مقالات تخصصی خود درخصوص عناوین بالا را تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 28 فروردین ماه به آدرس TNSRnewsletter@tehrannsr.org ارسال کنند. مقاله های ارسالی پس از بررسی توسط شورای سیاستگذاری خبرنامه (تحت نظر هیات مدیره سازمان) در خبرنامه منتشر خواهند شد. 
    خبرنامه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در این دوره  با سه هدف اطلاع‌رسانی منظم‌ از فعالیت‌ها و تحولات سازمان به اعضا، ایجاد بستری برای انعکاس نظرات و تبادل آرا و نظرات متخصصین و همچنین رسانه‌ای برای بازنشر اخبار صنعت فاوا منتشر می شود.
    اولین شماره خبرنامه سازمان در آستانه نوروز 97، با مروری بر مهم ترین اخبار فعالیت صنف طی سه ماه گذشته منتشر شد و بنا دارد در سال جدید طبق برنامه ای منظم و به صورت الکترونیکی منتشر شود. 
     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان