• فراخوان عضویت در کمیسیون نرم افزارهای سلامت الکترونیکی

    کد: 24146
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۱/۲۰
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 223
    کمیسیون نرم افزارهای سلامت الکترونیکی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران برای فعالیت عضو می پذیرد.

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، کمیسیون نرم افزارهای  سلامت الکترونیکی مطابق مصوبه اخیر هیات مدیره سازمان و با هدف بررسی مشکلات و مسایل صنفی، ساماندهی بازار این حوزه و همچنین کمک به بهبود کسب و کار و تعامل فعالان حوزه  سلامت الکترونیکی با بخش دولتی تشکیل می شود.
    سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران از تمام فعالان علاقمند در حوزه سلامت الکترونیکی دعوت می کند برای عضویت در این کمیسیون ثبت نام کنند.

    علاقمندان می توانند برای ثبت نام اینجا کلیک کرده و فرم موردنظر را پر کنند.

    براساس آئین نامه جدید فعالیت کمیسیون ها در سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، انتخاب و معرفی نهایی اعضای هر کمیسیون سازمان پس از برگزاری انتخابات داخلی آن،  منوط به تصویب و تایید نهایی فهرست اعضا و رئیس منتخب کمیسیون توسط هیات مدیره است.
    براساس این آئین نامه، هیات مدیره باید یک کاندید به عنوان ریاست کمیسیون منصوب کند. علاوه بر این، هیات مدیره موظف است حداکثر ظرف یک ماه پس از برگزاری انتخابات کمیسیون، فهرست اعضای کمیسیون را نیز به تصویب نهایی برساند.
    پس از تایید هیات مدیره، رئیس کمیسیون باید از میان اعضای کمیسیون قائم مقام و دبیر کمیسیون را معرفی کند.
    علاقمندان پیش از ثبت نام در این کمیسیون می توانند آئین نامه جدید فعالیت کمیسیون های سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران را به پیوست این اطلاعیه مطالعه کنند.


     

     فایل پیوست
     
    aeenname.pdf713.25  کیلوبایت
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان