• فراخوان عضویت در کمیسیون نرم افزارهای حوزه بازیها و سرگرمی های رایانه ای

    کد: 24143
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۱/۲۰
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 131
    کمیسیون نرم افزارهای حوزه بازی ها و سرگرمی های رایانه ای سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران برای فعالیت عضو می پذیرد.

     

     به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، کمیسیون نرم افزارهای حوزه بازی ها و سرگرمی های رایانه ای مطابق مصوبه اخیر هیات مدیره سازمان و با هدف بررسی مشکلات و مسایل صنفی، ساماندهی بازار این حوزه و همچنین کمک به بهبود کسب و کار و تعامل فعالان بازی ساز با بخش دولتی تشکیل می شود.


    سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران از تمام فعالان همچون تولیدکنندگان بازی های رایانه ای  دعوت می کند برای عضویت در این کمیسیون ثبت نام کنند.

    علاقمندان می توانند برای ثبت نام اینجا کلیک کرده و فرم موردنظر را پر کنند.

    براساس آئین نامه جدید فعالیت کمیسیون ها در سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، انتخاب و معرفی نهایی اعضای هر کمیسیون سازمان پس از برگزاری انتخابات داخلی آن،  منوط به تصویب و تایید نهایی فهرست اعضا و رئیس منتخب کمیسیون توسط هیات مدیره است.
    براساس این آئین نامه، هیات مدیره باید یک کاندید به عنوان ریاست کمیسیون منصوب کند. علاوه بر این، هیات مدیره موظف است حداکثر ظرف یک ماه پس از برگزاری انتخابات کمیسیون، فهرست اعضای کمیسیون را نیز به تصویب نهایی برساند.
    پس از تایید هیات مدیره، رئیس کمیسیون باید از میان اعضای کمیسیون قائم مقام و دبیر کمیسیون را معرفی کند.
    علاقمندان پیش از ثبت نام در این کمیسیون می توانند آئین نامه جدید فعالیت کمیسیون های سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران را به پیوست این اطلاعیه مطالعه کنند.

     

     فایل پیوست
     
    aeenname.pdf713.25  کیلوبایت
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان