• تغییر نام کمیسیون مشاوران و اشخاص حقیقی سازمان

    کد: 24120
    تاریخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 172
    کمیسیون "مشاوران و اشخاص حقیقی"سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران به کمیسیون "مشاوران" تغییرنام داد.

     

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، علیرضا  کشاورز جمشیدیان، عضو هیات مدیره سازمان در شاخه مشاوران با اشاره به مصوبه اخیر هیات مدیره سازمان دراین رابطه گفت: هیات مدیره طی جلسه اخیر  خود پس از بررسی و بحث و تبادل نظر درخصوص موضوع عضویت در کمیسیون مشاوران و اشخاص حقیقی، تغییر نام این کمیسیون به کمیسیون مشاوران را مصوب کرد.
    کشاورز با اشاره به اعلام آمادگی بیش از 100 نفر از مشاوران و اشخاص حقیقی برای عضویت در این کمیسیون گفت: براساس مصوبه فوق، تنها نامزدهای فعال در شاخه مشاوران سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می توانند در انتخابات این کمیسیون شرکت کنند.
    به گفته کشاورز ، درحال حاضر بیش از 400 نفر مشاور حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران هستند.
    کشاورز درخصوص مزایای پروانه عضویت مشاوران فناوری اطلاعات و ارتباطات از سوی سازمان نظام صنفی رایانه ای گفت: داشتن پروانه احراز صلاحیت مشاوره از سازمان نظام صنفی رایانه ای برای پرسنل شرکت هایی که بوسیله شورای عالی انفورماتیک رتبه بندی می شوند  از موارد امتیاز آور برای این شرکت ها است و می تواند به ارتقا رتبه آنها کمک کند.
    به گفته کشاورز، مطابق آئین نامه رتبه بندی شرکت ها  در شورای عالی انفورماتیک  که هم اکنون توسط سامانه ساجات (سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور) درحال اجرا  است، شرکت ها به منظور ارتقا از رتبه 4 به 3 و بالاتر لازم است تعدادی قرارداد با نصاب ظرفیت انجام کار مرتبط با سامانه ساجات ارائه دهند. مطابق تبصره 1 ماده 8 این آئین نامه، داشتن حداقل 3 مشاور احراز صلاحیت شده توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای معادل یک قرارداد محاسبه شده  که درفرآیند امتیازدهی و رتبه بندی شرکت ها لحاظ می شود.

    لازم به ذکر است موضوع نحوه فعالیت و مشارکت صنفی اشخاص حقیقی در سازمان، طی جلسات آینده هیات مدیره، مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان