• گزارش برگزاری انتخابات اعضا و رئیس کمیسیون شبکه

    کد: 24091
    تاریخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 145
    جلسه انتخابات اعضا و رئیس کمیسیون شبکه سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با حضور پرشور فعالان حوزه شبکه عصر روز سه شنبه 15 اسفندماه در سالن کنفرانس دبیرخانه سازمان برگزار شد

     

     به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، در این مراسم، هر یک از فعالان متقاضی حضور در کمیسیون  شبکه  که پیش از این آمادگی خود  رابرای عضویت در کمیسیون به صورت برخط اعلام کرده بودند، به معرفی سوابق و فعالیت حرفه ای خود  پرداختند. سپس برگه های رای‌گیری برای انتخاب اعضا و رئیس کمیسیون از میان نامزدها، توزیع شد.

    پس از انجام فرایند رای دهی فعالان و اعلام اسامی منتخبان اعضای کمیسیون  شبکه،  در بخش انتخاب رئیس، آزاد معروفی به اتفاق آرا به عنوان کاندید برای تصدی جایگاه ریاست این کمیسیون انتخاب شد.

    براساس آئین نامه جدید فعالیت کمیسیون ها در سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، انتخاب و معرفی نهایی اعضای هر کمیسیون سازمان پس از برگزاری انتخابات داخلی آن،  منوط به تصویب و تایید نهایی فهرست اعضا و رئیس منتخب کمیسیون توسط هیات مدیره است.

    براساس این آئین نامه، هیات مدیره باید یک کاندید به عنوان ریاست کمیسیون منصوب کند. علاوه بر این، هیات مدیره موظف است حداکثر ظرف یک ماه پس از برگزاری انتخابات کمیسیون، فهرست اعضای کمیسیون را نیز به تصویب نهایی برساند.

    پس از تایید هیات مدیره، رئیس کمیسیون باید از میان اعضای کمیسیون قائم مقام و دبیر کمیسیون را معرفی کند.

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان