• گزارش خبری و تصویری برگزاری انتخابات کمیسیون افتا

    کد: 24064
    تاریخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱۲
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 214
    جلسه انتخابات کمیسیون افتا سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در دور پنجم براساس آئین نامه جدید فعالیت کمیسیون ها در سازمان برگزار شد.

     به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، این جلسه غروب روز چهارشنبه 9 اسفندماه با حضور دبیر  و رئیس هیات مدیره سازمان و  استقبال گرم و بسیار چشم گیرفعالان حوزه امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات درسالن  کنفرانس  دبیرخانه سازمان برگزار شد.

    در این جلسه  محمدباقر اثنی عشری رئیس هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در جمع فعالان حوزه افتا تاکید کرد در دوره جدید فعالیت سازمان، کمیسیون ها به عنوان بازوهای اجرایی هیات مدیره  سازمان اختیار عمل بیشتری دارند


    در این مراسم، هر یک از فعالان متقاضی حضور در کمیسیون  افتا که پیش از این آمادگی خود  رابرای عضویت در کمیسیون به صورت برخط اعلام کرده بودند، به معرفی سوابق و فعالیت حرفه ای خود  پرداختند. سپس برگه های رای‌گیری برای انتخاب اعضا و رئیس کمیسیون از میان نامزدها، توزیع شد.

    پس از انجام فرایند رای دهی فعالان و اعلام اسامی منتخبان اعضای کمیسیون افتا، در بخش انتخاب رئیس،  بهناز آریا به اتفاق آرا منتخبان کمیسیون به عنوان کاندید برای تصدی جایگاه ریاست این کمیسیون انتخاب شد.    براساس آئین نامه جدید فعالیت کمیسیون ها در سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، انتخاب و معرفی نهایی اعضای هر کمیسیون سازمان پس از برگزاری انتخابات داخلی آن،  منوط به تصویب و تایید نهایی فهرست اعضا و رئیس منتخب کمیسیون توسط هیات مدیره است.
    براساس این آئین نامه، هیات مدیره باید یک کاندید به عنوان ریاست کمیسیون منصوب کند. علاوه بر این، هیات مدیره موظف است حداکثر ظرف یک ماه پس از برگزاری انتخابات کمیسیون، فهرست اعضای کمیسیون را نیز به تصویب نهایی برساند.

    پس از تایید هیات مدیره، رئیس کمیسیون باید از میان اعضای کمیسیون قائم مقام و دبیر کمیسیون را معرفی کند.
     


     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان