• حمایت معنوی سازمان از برگزاری کنگره جهانی فناوری های هوشمند

    کد: 23820
    تاریخ: ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 140
    سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران از برگزاری کنگره جهانی فناوری های هوشمند حمایت معنوی می کند.

     

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، سازمان برنامه و بودجه کشور با همکاری دانشگاه خواجه نصرالدین طوسی، کنگره جهانی فناوری های هوشمند(IC-Tech 2018) را با رویکرد هوشمندسازی و تحول نظام اداری بهمن ماه جاری در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می کند.

    این کنگره قرار است با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت ورزش و جوانان، وزارت جهاد کشاورزی ، سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران ودانشگاه های معتبر کشور و با هدف بررسی اصلاح فرآیندها و برنامه الکترونیکی کردن خدمات دستگاه ها و واکاوی برنامه دوم نقشه راه اصلاح نظام اداری (توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری) برگزارشود.

    در این کنگره بیش از 40 پنل تخصصی و کارگاه آموزشی و سخنرانی کلیدی با حضور متخصصین و صاحبنظران داخلی و بین المللی طی دو روز به صورت همزمان در 11 سالن همایش جانبی برج میلاد، با موضوعات دولت هوشمند، اینترنت اشیا (IOT)، رایانش ابری، شهر هوشمند، امنیت در نرم افزارهای اداری الکترونیکی، فناوری های همراه و .... برگزار می شود.

    اعطای گواهینامه های کارگاه های آموزشی در زمینه امنیت فناوری اطلاعات، هوشمند سازی نظام اداری، اینترنت اشیا(IOT) و گواهینامه 16 ساعته حضور، نمایشگاه فناوری های هوشمند در سه بخش دولت هوشمند، شهر هوشمند و بیمه و بانکداری هوشمند، همچنین بهره مندی از تجربیات بین المللی از جمله بررسی مدل های دولت الکترونیک در کشورهای مختلف جهان از دیگر برنامه های حائز اهمیت این رویداد خواهد بود.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان