• با درخواست‌های مکرر کاندیداها از سازمان نظام صنفی:

    امکان معرفی حضوری نامزدها در مجمع عمومی 7 دی فراهم شد

    کد: 23780
    تاریخ: ۱۳۹۶/۱۰/۰۵
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 389
    هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با درخواست کاندیداها برای معرفی حضوری در مجمع عمومی موافقت کرد و به این ترتیب، نامزدها می‌توانند به صورت اختیاری و به مدت حداکثر دو دقیقه، خود را معرفی کنند.

     

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، پیرو درخواست‌ نامزدهای این دوره انتخابات و پیشنهاد مشترک هیات نظارت و ستاد اجرایی مبنی بر فراهم کردن امکان معرفی حضوری کاندیداها در مجمع عمومی، هیات مدیره سازمان طی مصوبه ای اعلام کرد:

    "علی‌رغم تعداد زیاد نامزدها و مدت زمان بسیار محدود مجمع و فشردگی دستور جلسه، با درخواست کاندیداها موافقت شده و هر یک از نامزدها می‌توانند در روز مجمع به مدت حداکثر دو دقیقه به معرفی خود و اهداف و برنامه‌هایشان برای هیات مدیره پنجم بپردازند.
    براساس  این مصوبه، ترتیب معرفی نامزدها به صورت قرعه کشی خواهد بود.
    با توجه به انتشار ویدئو معرفی نامزدها از سه هفته قبل در پورتال سازمان، معرفی حضوری کاندیداها در مراسم مجمع اختیاری است. همچنین لازم به ذکر است در صورت عدم حضور کاندید در نوبت تخصیص یافته، فرصت ایشان قابل تجدید نیست و زمان اضافه هر کاندیدا قابل انتقال به کاندیدای دیگر نخواهد بود."


     پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرس سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران از ساعت 8 صبح روز پنج شنبه هفتم دی ماه 96 در تالار دریای نور هتل پارسیان استقلال تهران برگزار می‌شود.

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان