• درخشش تیم استارتاپ های مورد حمایت سازمان در نمایشگاه جیتکس2017

    کد: 23610
    تاریخ: ۱۳۹۶/۰۷/۱۹
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 58
    تیم اعزامی استارتاپ های مورد حمایت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در نمایشگاه جیتکس2017 در میان 50تیم برتر استارتاپ های این نمایشگاه بین المللی قرار گرفت.

     به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران دو استارتاپ برگزیده الکام‌استارز که همچون 8 استارتاپ دیگر با حمایت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به جیتکس2017   اعزام شدند در میان 50 استارتاپ برتر جیتکس قرار گرفتند.

     دو تیم موزرا و کامنت ماینر در میان 50 استارتاپ برتر بخش FUTURE STARS نمایشگاه جیتکس 2017 قرار گرفتند و ایده‌ها و محصولات خود را در حضور داوران و سرمایه‌گذاران به خوبی معرفی کردند
     این دو تیم در رویداد الکام‌استارز بیست و سومین نمایشگاه الکامپ موفق به حضور در 10 تیم برتر شده و با حمایت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در نمایشگاه جیتکس حضور یافته‌اند.
     موزرا اپلیکیشنی است که آهنگ‌های شما را گوش می‌کند، تشخیص می‌دهد و بر اساس شباهت آهنگ‌های شما با دیگران، افراد هم سلیقه شما را پیدا می‌کند. در واقع موزرا مانند ضمیر ناخودآگاه شما، در اقیانوس آدم‌های دیگر کاوش کرده و شما را به آنها وصل می‌کند. این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند تا شبکه دوستان هم سلیقه خود را بسازید و حتی نیمه گمشده خود را در دنیای موسیقی پیدا کنید.
    کامنت ماینر با بهره گیری از تکنیک‌های دقیق یادگیری ماشین، وب سرویس‌های متنوعی به منظور نظارت و تحلیل محتوای متنی کاربران این سامانه‌ها، شامل سرویس‌های تشخیص محتوای توهین آمیز و اسپم، تشخیص مطالب مشابه، دسته بندی موضوعی و تحلیل گرایش ارائه داده است.

    استارتاپ های تحلیل ارتباط برنا، موزرا، کامنت ماینر که  عنوان سه رتبه نخست الکام استارز 96 را از آن خود کردند و همین‌طور استارتاپ های کیف پول شخصی نیو، پونز، اسمارت وای فای، فیدار، لینکپ و باشگاه فرهنگی شباویز با حمایت سازمان به نمایشگاه جیتکس 2017 فرستاده شدند تا از نزدیک در جریان تجارب و ایده های نوین حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات قرار بگیرند
    نمایشگاه جیتکس تا روز پنج‌شنبه ادامه دارد و استارتاپ‌های برتر الکام‌استارز در این نمایشگاه و در بخش FUTURE STARS حضور دارند.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان