• تاریخ مراسم دورهمی سازمان برای امضای برگه حسن شهرت نامزدهای انتخابات

    کد: 23617
    تاریخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۲
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 153
    مراسم دورهمی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران برای امضای برگه حسن شهرت نامزدهای انتخابات هیات مدیره و بازرس دوشنبه 13 آذرماه در محل سازمان برگزار می شود

     به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، در این مراسم که قرار است از ساعت 14 الی 17 روز دوشنبه 13 آذرماه جاری در محل سازمان به آدرس خیابان سهروردی شمالی خیابان خرمشهر، خیابان عربعلی کوچه نهم پلاک 13 برگزار شود، نامزدهای پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرس سازمان می توانند امضاهای مربوط به برگه حسن شهرت (استشهادیه) خود را دریافت کنند.

    به همراه داشتن مهر شرکت ها برای نامزدهایی که در شاخه شرکت ها کاندید شده اند، برای درج در برگه های حسن شهرت همه نامزدها در این شاخه الزامی است.

    مطابق آئین نامه انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، نامزدها از شاخه شرکت ها، فروشگاه ها و مشاوران و بازرس در این مراسم دو نماینده خود را برای حضور در هیات نظارت بر انتخابات و براساس اجماع نظرات کاندیداهای حاضر در مراسم انتخاب می کنند.

    از این رو سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران از تمام نامزدهای محترم دعوت می کند در این مراسم حضور یابند تا در انتخاب نمایندگان خود برای حضور در هیات نظارت بر انتخابات مشارکت کنند.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان