• مهلت ثبت نام آزمون مشاوران تا 13 مهر ماه تمدید شد

    کد: 23530
    تاریخ: ۱۳۹۶/۰۷/۰۴
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 580
    مهلت ثبت نام در نهمین دوره آزمون احراز صلاحیت مشاوران تا پنج شنبه 13 مهر ماه تمدید شد.
     
      
    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، آزمون مشاوران IT رتبه سه پیروی بخشنامه شورای عالی انفورماتیک کشور و الزام اخذ مجوز فعالیت از این سازمان برای حضور و مشارکت اشخاص حقیقی در پروژه‌های مشاوره و نظارت فناوری اطلاعات برگزار می شود.
     
    شاخه مشاوران، شاخه اشخاص حقیقی سازمان محسوب میشود، طیف گسترده‌ای از فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در برمی‌گیرد. تمامی اشخاص حقیقی فعال در این حوزه با عضویت در سازمان و شرکت در آزمون سالانه احراز صلاحیت مشاوران و کسب حدنصاب قبولی به عضویت در شاخه مشاوران سازمان درمی‌آیند. این اشخاص، پس از اخذ مجوز فعالیت می‌توانند به‌عنوان ناظر و مشاور در پروژه‌های فناوری اطلاعات مشغول به کار شوند. در این آزمون نیز میزان مهارت و توانمندی افراد موردسنجش قرار میگیرد تا مشاوران احراز صلاحیت شده قادر باشند با اتکا به دانش کاربردی خود به امر مشاوره در پروژه های خرد و کلان بپردازند.
     نهمین دوره آزمون احراز صلاحیت مشاوران فناوری اطلاعات صبح روز جمعه 21 مهر ماه سال جاری به‌طور هم‌زمان در چهار رشته مرتبط با حوزه ICT شامل نرم‌افزار، شبکه و اینترنت، مشاوره مدیریت و آموزش و سخت‌افزار و مشاوره زیرساخت، در نظام‌های صنفی رایانه‌ای استان‌ها برگزار خواهد شد.
     
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان