• حمایت سازمان از وزیرمنتخب ارتباطات و فناوری اطلاعات

    کد: 23326
    تاریخ: ۱۳۹۶/۰۵/۱۷
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 96
    سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران حمایت همه جانبه خود را از وزیر منتخب جناب آقای محمدجواد جهرمی آذری را اعلام کرد.

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، اصغر رضانژاد دبیر سازمان با اعلام این خبر گفت: خانواده بزرگ صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات حمایت خود را از وزیر جوان و نوگرای ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام می کند و امیدوار است که نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی نیز در خانه ملت با رای اعتماد خود از حضور ایشان در مقام عالی وزارت به عنوان نماد بارز نخبگان جوان درعرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات حمایت کنند.
    محمدجواد آذری جهرمی متولد ۱۳۶۰ در شهرستان دارالمومنین جهرم است. او دانش آموخته مهندسی برق قدرت ازدانشگاه صنعت آب و برق است . آذری جهرمی در سال های ۱۳۸۸تا ۱۳۹۳ مدیرکل امنیت سیستم های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بوده و پس از آن در خلال سال های ۱۳۹۳تا ۱۳۹۵ به عنوان عضو هیات مدیره غیرموظف هیات مدیره شرکت خدمات ارتباطی رایتل و همچنین عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت فعالیت خود را ادامه داده است.
    در 21اردیبهشت ماه 1395 محمدجواد آذری جهرمی با حکم محمود واعظی وزیر وقت ارتباطات و فناوری اطلاعات به سمت معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شد. او جوانترین مدیر ارشد حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان