• دعوتنامه جلسه‌ رونمایی از فاز اول بهره‌برداری پروژه های خدمات الکترونیکی و همراه در دولت یازدهم

    کد: 23309
    تاریخ: ۱۳۹۶/۰۵/۰۹
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 685
    جلسه‌ رونمایی از فاز اول بهره‌برداری پروژه‌های خدمات الکترونیکی و خدمات همراه دستگاه‌های اجرایی در دولت یازدهم در روز سه‌شنبه مورخ 10‏‏/05‏‏/1396 ساعت 9:30 با حضور روسای دستگاه‌های اجرایی و مقامات کشوری برگزار می شود.

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، دبیرخانه شورای اجرایی فناوری اطلاعات از اعضای صنف دعوت می کند در این جلسه که قرار است از ساعت 9.30 در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به آدرس خیابان شریعتی، بالاتر از چهارراه شهید قدوسی (قصر)، ورودی1 برگزار شود، شرکت کنند.

    براساس اعلام دبیرخانه شورای اجرایی فناوری اطلاعات مجموعه برنامه توسعه خدمات الکترونیکی نظام جمهوری اسلامی ایران که موردنظر قانون برنامه پنجم توسعه ج.ا. ایران، مصوبات هیئت‌وزیران، مصوبات شورای اجرایی فناوری اطلاعات و به‌ویژه نقشه راه دولت الکترونیکی در سال 1393 به‌عنوان برنامه عملیاتی دولت تدبیر و امید در حوزه دولت الکترونیکی و ارائه خدمات الکترونیکی دستگاه‌های اجرایی، با تلاش شبانه روزی همکاران در دستگاه‌های اجرایی مربوط در طول دولت یازدهم فعالیت ها و اقدامات مؤثری در تحقق دولت الکترونیکی با موفقیت انجام‌شده است و در این جلسه قرار است دستاوردهای فوق رونمایی شود.

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان