• نقشه جانمایی غرفه های بیشتر از 12 متر الکام استارز

    کد: 23187
    تاریخ: ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 240
    نقشه جانمایی غرفه‌های بالای ۱۲ مترمربع در سالن الکام‌استارز منتشر شد.

     

     
    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، به اطلاع استارتاپهای حاضر در سالن الکام استارز میرساند، غرفه‌های بالای ۱۲ مترمربع در سالن الکام‌ستارز، ۲۵تیر، از ساعت ۹ صبح تا ۱۵ بعداز‌ظهر می‌توانند برای دریافت مجوز ساخت غرفه به سالن ۳۷ نمایشگاه مراجعه کنند.
     
    ویژه استندهای ٥مترمربع
    تکمیل اطلاعات پوستر استندهای 5 متر مربع نیز شروع شد و تا ٢٧ تیر باز خواهد بود.
    متقاضیان میتوانند با ورود به "حساب کاربری من" پوستر ١٦٠*٦٠ خود را تکمیل کنند. در صورت نیاز به اعمال تغییرات در لوگو یا توضیح استارت آپ از طریق بخش "ویرایش" این امکان فراهم شده است. در انتها پیش نمایش تصویر پوستر قابل رویت خواهد بود. به این ترتیب در وارد کردن اطلاعات صحیح دقت فرمایید. 
    همینطور جهت تکمیل اطلاعات کارت افراد حاضر در غرفه، به بخش "ثبت نام غرفه داران" مراجعه کرده و عکس های ٣*٤ را در همین بخش بارگذاری کنید.
     
    غرفه های بالای 36 متر
    غرفه‌های بالای ۳۶ متر، از روز چهارشنبه ۲۸ تیر از ساعت ۹ الی ۱۶ میتوانند کارت‌های غرفه‌داران را از سالن ۳۷ در نمایشگاه بین‌الملی تهران تحویل بگیرند. پیشنهاد می شود عکس افراد را در هنگام تحویل کارت درج مهر روی کارت ها، به همراه داشته باشید.
    در صورت عدم نمایش پوستر، به بخش ویرایش رفته و لوگو استارت آپ خود را بارگذاری کنید.
     
    اسکان استارتاپها
    متقاضیان می‌توانند هنگام تکمیل فرم کارت حضور در غرفه، برای اسکان نیز درخواست خود را ارائه کنند. لطفا در صورت نیاز به فضا برای اسکان، حتما فرم موجود را تکمیل کنید.
     
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان