• کارگاه آموزشی پنجره واحد (Single Window) برگزار می شود

    کد: 22742
    تاریخ: ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 1027
    کارگاه آموزشی با عنوان "چگونگی پیاده سازی پنجره های واحد خدمات رسانی - بازخوانی تجربیات موفق" در فعالیتی مشترک توسط معاونت امور اقتصادی وزارت امور اقتصاد و دارایی و سازمان فناوری اطلاعات با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه ای در تاریخ های 11 و 12 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

     

     به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، این کارگاه آموزشی که توسط مدرس بین المللی آقای تام باترلی مشاور ارشد در سازمان توسعه و تسهیل تجاری (TDAF) از دانشگاه دال هوزی برگزار می‏شود، انتقال تجارب موارد موفق در سطح جهان در موضوع پیاده سازی پنجره های واحد خدمات رسانی را به همراه خواهد داشت و محتویات کلی از جمله تعریف و ارایه جزییات قدم‏های اجرایی پیاده سازی پنجره واحد، ارایه مطالعه موردی نمونه موفق اجرا شده با جزییات، و الزامات و نیازمندی‏های پیاده‏سازی پنجره واحد) مدیریت پروژه، منابع انسانی، ابزارها و ... را شامل خواهد شد.
    هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی، شناسایی و معرفی شرکت‏های توانمند در موضوع پیاده‏سازی پنجره واحد است و این کارگاه فرصتی دو سویه برای بخش‏های دولتی و خصوصی جهت شناسایی فرصت‏ها و بهره‏برداری از تجربه و دانش بخش خصوصی خواهد بود.
    در این کارگاه آموزشی شرکت هایی که تجربه کار در موضوع پنجره واحد دارند با نظر سازمان نظام صنفی رایانه‏‎ای به طرق مختلفی از جمله تخصیص غرفه، ایراد سخنرانی و ... معرفی خواهند شد.
    شرکت های علاقمند می‏توانند تا تاریخ 30 فروردین ماه از طریق ارسال رزومه کاری به آدرس info@tehrannsr.org درخواست شرکت در کارگاه را ارایه کنند.
     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان