• فراخوان شرکت در اولین دوره مسابقات دارت جام انفورماتیک ویژه بانوان و آقایان

    کد: 22522
    تاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۱۱
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 2473
    سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران اولین دوره مسابقات ورزشی دارت جام انفورماتیک را برگزار می کند.

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، این سازمان برای نخستین بار با همکاری انجمن دارت ایران به منظور گسترش فرهنگ ورزش و تقویت روحیه همکاری و همدلی در اعضای خانواده صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات، اولین دوره مسابقات دارت جام انفورماتیک را با حضور بانوان و آقایان برگزار می کند.
     این مسابقات در دو بخش مقدماتی و حذفی  و با حضور علاقمندان و اعضای صنف اسفندماه امسال در مجموعه ورزشی شهید کشوری برگزار خواهد شد.
    لازم به ذکر است داوری اولین دوره مسابقات دارت جام انفورماتیک با حضور داوران رسمی فدراسیون انجمن های ورزشی (انجمن دارت) خواهد بود و به برندگان این رقابت ها جوائز ارزنده ای اهدا خواهد شد.
    هر یک از اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای که دارای مجوزعضویت معتبر سازمان به عنوان عضو حقیقی و یا معرفی نامه از شرکت ها و فروشگاه های عضو سازمان هستند، می توانند با پرداخت مبلغ 95هزار تومان به صورت اینترنتی به شماره کارت 4832-0001-2970-5022( به نام سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران) در این مسابقات ثبت نام کنند.
    سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با همکاری انجمن دارت ایران قصد دارد کلاس های آموزشی- توجیهی دارت را پیش از برگزاری این مسابقات به منظور آشنایی  علاقمندان با تخفیف ویژه برگزار کند.
    علاقمندان تا روز یکشنبه اول اسفند ماه جاری فرصت دارند برای ثبت نام به لینک مراجعه کنند.    فرم ثبت نام در اولین دوره مسابقات دارت جام انفورماتیک
     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان