• برگزاری سمینار "نقش و اهمیت مدیریت رخداد در مراکز عملیات امنیت"

    کد: 22408
    تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
    منبع خبر: کمیسیون های تخصصی
    تعداد بازدید: 1516
    کمیسیون آموزش و پژوهش سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران، روز چهارشنبه 29 دی ماه ساعت 14 سمینار "نقش و اهمیت مدیریت رخداد در مراکز عملیات امنیت" را در محل دبیرخانه سازمان برگزار می‌کند.

    به گزارش دبیر کمیسیون آموزش و پژوهش، در سمینار "نقش و اهمیت مدیریت رخداد در مراکز عملیات امنیت" درباره حملات و الگوهای مرتبط با آن توضیحاتی ارایه خواهد شد. سپس نیازمندی‌های لازم برای پاسخ‌گویی به این حملات در قالب فرایند مدیریت رخداد (شامل پاسخ‌گویی به رخداد و اداره کلیه فعالیت‌های مرتبط) ارایه خواهد شد.

    اهداف این سمینار که مخاطبان آن مدیران فناوری اطلاعات، روسا و کارشناسان امنیت و عملیات و کارشناسان شبکه هستند به شرح زیر است:
    1-    آشنایی با مفاهیم مدیریت رخداد
    2-    معرفی چارچوب لازم در SOC
    3-    تشریح فرایند مدیریت رخداد در یک مرکز مدیریت عملیات امنیت
    4-    مزایا و منافع پیاده‌سازی فرآیند مدیریت رخداد در SOCهای نوین
    5-    تشریح اندازه‌گیری میزان بلوغ فرآیند مدیریت رخداد و نقشه راه ارتقا فرآیند در SOC

    سمینار "نقش و اهمیت مدیریت رخداد در مراکز عملیات امنیت" روز چهارشنبه 29 دی ماه ساعت 14 توسط آقای مهندس ارغند در محل دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران برگزار خواهد شد و در پایان سمینار، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور ارایه خواهد شد.

    علاقمندان می‌توانند با واریز 40 هزار تومان (برای اعضا) و 70 هزار تومان (غیراعضا) به شماره کارت 5022297000014832 به نام سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و تکمیل فرم آنلاین نسبت به حضور در این سمینار اعلام آمادگی کنند.    فرم ثبت نام

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان