• دومین نشست تی نت با موضوع "مراکز داده به زبان ساده" برگزار می شود

    کد: 21715
    تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۱۹
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 1365
    کمیسیون مشاوران و اشخاص حقیقی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، دومین نشست از سمینارهای تی نت را با موضوع "مراکز داده به زبان ساده" برگزار می کند.

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، آیدین عدالت مسئول کمیسیون مشاوران و اعضای حقیقی سازمان با اعلام این خبر گفت: پیروی استقبال از برگزاری اولین دوره نشست تی نت، دومین نشست از این سری سمینارها را در روز دوشنبه 24 مردادماه در محل دبیرخانه سازمان نظام صنفی استان تهران برگزار می شود.
    عدالت درخصوص برگزاری سلسله نشست های تی نی اضافه کرد: این سلسله نشست ها با هدف آشنایی علاقمندان با موضوعات مرتبط با فناوری ارتباطات و اطلاعات برگزار می شود و حضور در آنها رایگان است.
    او در این رابطه ادامه داد: دوره جدید تی نت پس از یک وقفه چند ساله اکنون به همت سازمان نظام صنفی مجددا احیا  شده و به صورت جدی پیگیری می شود. دوره های قبلی این برنامه در مرکز پژوهش های علوم بنیادی فیزیک نظری و ریاضیات به همت جمعی از صاحب نظران و کارشناسان صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات اجرا می شد.
    مسئول کمیسیون مشاوران و اعضای حقیقی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران گفت: انتظار نداشتیم با توجه به فاصله طولانی با دوره قبلی و احتمالا فراموشی این نام از ذهن مخاطبان با چنین استقبال چشمگیری روبرو شویم تا حدی که مجبور شدیم ثبت نام را در چند روز مانده به نشست اول متوقف کنیم.
     او در پاسخ به اینکه آیا این نشست ها قرار است به موضوعات تخصصی نیز بپردازد،  ادامه داد: موضوع ها و عناوین تی نت درسطوح پایه و تخصصی برگزار می شود و نشست هایی که هدف آشنایی داشته و با عنوان پایه برگزار می شوند ،رایگان هستند.
      عدالت ابراز امیدواری کرد با توجه به علاقمندی مخاطبان به روش و موضوعات ارائه شده، این برنامه بطور مستمر ادامه پیدا خواهد کرد.
    مسوول کمیسیون مشاوران و اشخاص حقیقی گفت: تی نت یک سمینار تخصصی با فضای صمیمی است،در این سمینارها صرفا قرار نیست یک سخنران حرفه ای و عده ای مخاطب صامت داشته باشد. برنامه در محیطی صمیمی و همراه با مشارکت حاضرین برگزار می شود و به سوالات مطرح شده در خصوص موضوع مرتبط با عناوین فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسخ داده می شود.
     او همچنین درخصوص سایر اهداف تی نت اضافه کرد: از اهداف جانبی این برنامه شبکه سازی  میان تازه واردان و پیش کسوتان  صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات است که در این نشست ها با یکدیگر آشنا شده و  قطعا موضوعاتی برای همکاری یا تعریف پروژه های مشترک پیدا خواهند کرد.
     عدالت درباره برگزاری دومین نشست تی نت تاکید کرد: نشست دوم تی نت با موضوع مراکز داده به زبان ساده در روز یکشنبه 24 مرداد ماه از ساعت 17:30 الی 19:00 در محل دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران برگزار می شود.

    علاقمندان می توانند برای حضور و ثبت نام در این سمینار اینجا کلیک کنند.حضور در این سمینار برای عموم آزاد و رایگان است.
     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان