• پیگیری های دبیرخانه سازمان درخصوص مشکلات بیمه تامین اجتماعی اعضا

    کد: 21423
    تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۱۴
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 3150
    دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران ضمن تداوم پیگیری مشکلات تامین اجتماعی شرکت های عضو، اسناد این مکاتبات با شعب سازمان تامین اجتماعی در استان تهران را منتشر کرد.

     به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، دبیرخانه سازمان طی مذاکره و مکاتبه با 29 شعبه سازمان تامین اجتماعی در شهر تهران و 2 شعبه در شهرری و شمیرانات، دستور اداری سازمان تامین اجتماعی به شماره 5020/93/9429 مورخ 93/11/8 مبنی بر اصلاح بخش نامه 14/3 جدید درآمد سازمان تامین اجتماعی را به همراه اسناد و مجوز سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران عرضه کرده است تا اعضای محترم بتوانند براساس این مکاتبات از امکانات بخش نامه فوق در حل مشکلات خود در ارتباط با سازمان تامین اجتماعی بهره مند شوند.

    فهرست 31 نامه سازمان با شعب سازمان تامین اجتماعی را در پیگیری مشکلات اعضا را می توانید در این لینک مشاهده کنید.

    براساس پیگیری‏ های مکرر سازمان نظام صنفی رایانه‏ ای تهران طی سال های گذشته و برگزاری جلسات کارشناسی متعدد با سازمان تامین اجتماعی، سرانجام 30 عنوان موضوعات قراردادی مربوط به فناوری اطلاعات وارتباطات به 11عنوان قبلی بخشنامه 14/3 جدید درآمد اضافه شد که این بندها، حاصل بررسی‌ها و تصمیمات کمیسیون‏ های استاندارد، نرم ‏افزار، شبکه، امنیت سازمان بوده است. درحال حاضر موضوع دریافت مفاصاحساب یکی از بزرگ ترین مشکلات شرکت های رایانه ای درارتباط با سازمان تامین اجتماعی است که خوشبختانه با فعالیت های صورت گرفته درکارگروه بیمه و مالیات سازمان این مشکلات از طریق سازمان نظام صنفی رایانه ای قابل پیگیری وحل است.
    براساس تفاهم صورت گرفته میان سازمان نظام صنفی رایانه ‏ای تهران و سازمان تامین اجتماعی، داشتن مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، شرط لازم اعمال بخشنامه 14/3برای شرکت‏های انفورماتیکی است.
     به منظور تسهیل در اخذ مفاصا حساب قراردادها، ضروری است کلیه شرکت ها با مطالعه دقیق 41 عنوان قراردادهای فناوری اطلاعات مندرج در بخشنامه 14/3و دستورالعمل اداری آن از واژه های منطبق با این عناوین در تنظیم قراردادهای خود استفاده کنند.
    شرکت های عضو سازمان می توانند مسائل و مشکلات خود در ارتباط با سازمان تامین اجتماعی و دریافت مفاصاحساب را به صورت مکتوب به سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران انتقال دهند.
    در صورتی که اعضای سازمان در مورد انطباق موضوع قرادادهایشان با بخشنامه 14/3مشکلاتی دارند، می توانند مسائل و درخواست های خود را به صورت مکتوب به آدرس info@tehrannsr.org دبیرخانه سازمان ارسال کنند تا در کارگروه بیمه و مالیات سازمان انطباق موضوع قرارداد با بخشنامه 14/3 بررسی و اعلام نظر شود.
    بخشنامه 14/3جدید درآمد و دستور العمل اداری آن شامل 41عنوان قراردادهای فناوری اطلاعات وارتباطات(در دوفایل p) است به پیوست آمده است.

     

     فایل پیوست
     
    mostanad1.pdf311.51  کیلوبایت
    mostanad2.pdf185.36  کیلوبایت
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان