• گزارش خبری و تصویری اولین نشست تی نت با موضوع "فرصتهای شغلی با اینترنت چیزها"

    کد: 21106
    تاریخ: ۱۳۹۵/۰۳/۱۱
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 1137
    کمیسیون مشاوران و اشخاص حقیقی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، اولین نشست از سمینارهای "تی نت" را با موضوع "فرصت های شغلی با اینترنت چیزها" برگزار کرد.

     

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، این سمینار تخصصی به همت کمیسیون مشاوران و اشخاص حقیقی و با حضور نمایندگان شرکت های عضو سازمان و علاقمندان این حوزه روز یکشنبه 9خردادماه در سالن کنفرانس دبیرخانه سازمان برگزار شد.

    در این سمینار آیدین عدالت مسئول کمیسیون مشاوران و اشخاص حقیقی سازمان به تشریح اهداف برگزاری این سمینار پرداخت و گفت: تی نت مجموعه نشست هایی است که در آنها به معرفی ابداعات، اختراعات و فناوری های نوین حوزه اطلاعات و ارتباطات و کاربردهای آن در دیگر حوزه های علوم پرداخته می شود.این نشست بر موضوع "فرصت های شغلی با اینترنت چیزها" تمرکز دارد.

    به گفته عدالت، کمیسیون مشاوران حقیقی سازمان در نظر دارد مجموعه این نشست های تخصصی را با عناوین روز حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بطور مستمر برگزار کند.

    در ادامه، خلیل بسطامی وامیر قربانعلی به عنوان اعضای کمیسیون مشاوران و اشخاص حقیقی سازمان به تشریح سرفصل های این سمینار تخصصی پرداختند.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان