•  
    چهل و نهمین جلسه کمیسیون آموزش و پژوهش در دوره چهارم هیات مدیره

    صورت جلسه کمیسیون‌های تخصصی استانی تهران

    شماره: 49
    تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۲۳
    موضوع : جذب اعضای جدید
    مکان جلسه : دبیرخانه سازمان زمان: 17:15 تا 19:10
    دبیر جلسه : مهدی رشنو
    دستور جلسه :

    1- اخبار و اطلاع‌رسانی
    2- جذب اعضای جدید
    3-  پیگیری مصوبات جلسه گذشته

    حاضران در جلسه:

    بابک ایزدی (رایزن سامانه گستر)، مسیح کیوانی (سایبرتک)، خلیل بسطامی (مهندسی پدیده نوین فناوری)، فرهاد توکل همدانی (گروه وپس – عضو حقیقی)

    چکیده:

    -    در ابتدا خانم مهندس مهدیون در مورد پیگیری از سازمان امور استخدامی و هم چنین در مورد همکاری در  تهیه سند آموزشی افتا با معاونت افتای ریاست جمهوری توضیحاتی ارایه کردند.
    -    مصوب شد سایر اعضایی که اعلام اجرای سمینار نموده‌اند آقایان بسطامی، گنجه‌ای، کاظمی هر چه سریع‌تر فرم سمینار را تکمیل و برای آقای رشنو ارسال نمایند تا دبیرخانه نسبت به درج آنها در سایت سازمان اقدام نماید. پیشنهاد شد سمینارها در گروه اطلاع‌رسانی شود و چنانچه اعضا تمایل دارند نسبت به اضافه کردن عنوان‌های سمینار اقدام کنند.
    -    مصوب شد در جلسه آتی (13 ام شهریور ماه) از مسوولان پژوهشکده دانشگاه شریف دعوت به عمل آید تا در جلسه حضور یابند.
    -    با توجه به اینکه انتخابات هیات مدیره سازمان نزدیک است، پیشنهاد شد در مورد همسوکردن فعالان آموزشی جهت حضور در هیات مدیره اقدامات موثری انجام شود. لذا فهرست فعالان آموزشی که توسط دبیرخانه ارایه شده بود، مورد بررسی قرار گرفت تا از تمامی فعالان برای حضور دعوت به عمل آید. پیشنهاد شد پرسشنامه‌ای تهیه و برای فعالانی که عضو کمیسیون نیستند ارسال شود. همین طور پیشنهاد شد پیش‌نویس فهرست مشکلات و دغدغه‌های شرکت‌های آموزشی برای نظرسنجی در پورتال سازمان قرار گیرد تا از این طریق نسبت به جذب اعضای جدید نیز اقدام شود. این پیش‌نویس جهت انتشار در پورتال در گروه تلگرامی برای نظرخواهی از اعضا قرار خواهد گرفت.
    -    جلسه بعدی کمیسیون، 3 هفته بعد (13 شهریورماه) برگزار خواهد شد.

     فایل متن صورت جلسه
     
    SW-449.pdf40.9  کیلوبایت
    مصوبات این جلسه
    عنوان اقدام کننده مهلت اقدام وضعیت شرح
    مصوبه اول دبیرخانه، اعضای کمیسیون ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ انجام شده اطلاع‌رسانی سمینارها در گروه تلگرامی و اعلام نظر اعضا در مورد اضافه نمودن سمینارها به لیست آماده ...
    مصوبه دوم دبیرخانه ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ انجام شده تهیه پیش‌نویس مشکلات و دغدغه‌های فعالان آموزشی اعضای سازمان و قراردادن در گروه تلگرامی و نظرخواهی ...
    مصوبه سوم دبیرخانه، اعضای کمیسیون ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ انجام شده جلسه آتی کمیسیون 3 هفته بعد13ام شهریورماه برگزار خواهد شد.
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان