•  
    جلسه سی‌ و یکم (دوره چهارم)

    صورت جلسه کمیسیون‌های تخصصی استانی تهران

    شماره: 31
    تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
    موضوع : ممیزی وام وجوه اداره شده
    مکان جلسه : دبیرخانه سازمان زمان: 17:35 تا 19:00
    دبیر جلسه : مهدی رشنو
    دستور جلسه :

    1. گزارش مجمع عمومی
    2. ارتقا رتبه مشاوران از 3 به 2
    3. طرح ممیزی وام وجوه اداره شده
    4. طرح اصلاح آیین‌نامه کمیسیون‌ها

    حاضران در جلسه:

    خلیل بسطامی، یحیی سیدحسینی، مریم قشقایی، شهرام کریمی‌مهر، محمدکاظم مشارموحد، محمدرضا مهرآزما، حسین سنایی، محمد بهرامی

    چکیده:

    - مختصری از برگزاری مجمع عمومی و گزارش عملکرد سالانه ارایه شد. در این جلسه، حق عضویت سازمان افزایشیافته است. اگر در این مورد نظری وجود دارد، می‌توان برای طرح در مجمع بعدی ارایه کرد.
    - آقای مهرآزما مختصری از سوابق تهیه طرح ارتقا 3 به 2 مشاوران ارایه کردند. امکان گرفتن رتبه 2 و 1 با احراز صلاحیت (بررسی مدرک تحصیلی، سابقه کار، دوره‌های آموزشی و...) وجود خواهد داشت. رسته‌ها براساس تعرفه تعریف شده‌اند (به‌ویژه در بخش امنیت). طرح پیشنهادی بخش امنیت ارایه شد. قرار است پرسش‌های بخش امنیت به رسته‌های موجود در رتبه 3 اشافه شوند. بنابراین کمیسیون با توجه به نتیجه ارایه این طرح (امنیت) درباره نحوه ارتقا ارایه نظر خواهد کرد.
    - طرح‌های تجاری به سازمان رسیده است و درخواست ممیزی شده است. کمیته‌ای نیز تشکیل شده است و در این کمیته پیشنهاد شده است که به مشاوران برای ارایه خدمات مشاوره‌ای جهت ارایه صحیح طرح‌های تجاری توسط اعضای این کمیته آموزش داده شود. قرار است سرفصل‌های آموزشی در این کمیته تهیه شود. نشست آتی این کمیته رور یکشنبه آتی خواهد بود.
    - در مورد اصلاح آیین‌نامه فعالیت کمیسیون‌ها در هیات مدیره بررسی و تبادل نظر شده است. یکی از پیشنهادها انتخاب رییس کمیسیون توسط خود اعضا (و نه صرفا از اعضای هیات مدیره) و همین طور اختصاص بودجه برای کمیسیون‌هاست. درنظرگرفتن امتیازاتی برای اعضای کمیسیون‌ها، ایجاد انگیزه برای حضور، ارتقای وجهه اجتماعی، التزام اجرایی‌شدن مصوبات، ارتباط سازمان با نهادهای قانونی و پارلمانی‌شدن ساختار سازمان از موراد مطرح بود. همین طور پیشنهاد شد برای کمیسیون، ضخصیت حقوقی جهت ارایه مشاوره در نظر گرفته شود.

     فایل متن صورت جلسه
     
    S-M 31.pdf194.43  کیلوبایت
    مصوبات این جلسه
    عنوان اقدام کننده مهلت اقدام وضعیت شرح
    مصوبه اول محمدرضا مهرآزما ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ در دست اقدام ارایه گزارش از جلسه ممیزی وام وجوه اداره‌شده
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان