•  
    صورتجلسه چهاردهمین نشست کمیسیون سخت افزار

    صورت جلسه کمیسیون‌های تخصصی استانی تهران

    شماره: 14
    تاریخ : ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
    موضوع : صورتجلسه چهاردهمین نشست کمیسیون سخت افزار
    مکان جلسه : دبیرخانه سازمان زمان: 09:00 تا 11:00
    دبیر جلسه : حسین تبریزی
    دستور جلسه :

    1-    گزارش نشست کارگروه بررسی راهکارهای اجرای تفاهم نامه با سازمان حمایت
    2-    موضوع ثبت نمایندگی و واردات شناسنامه¬دار
    3-    بحث آزاد

    حاضران در جلسه:

    حسین غروی رام، حجت¬اله مسعودی، مهرداد رجبی پور، فرزاد فروردین، حمیدرضا فراهانی، علی رشیدی، حمید توسلی، محسن آزاد روستا، علیرضا شناس (کامپیوتری نگاره)، علی¬رضا پورنقش¬بند، رامین رضایی، بابک صالحی و حسین تبریزی

    چکیده:

    1- گزارش نشست کارگروه بررسی راهکارهای اجرای تفاهم نامه با سازمان حمایت
    آقای مسعودی گزارشی از نشست کارگروه ارائه کردند. پیشنهاد شده است ممیزی شرکتهای متقاضی گواهی خدمات پس از فروش برون¬سپاری شود، سپس سازمان شرکتهای واجد شرایط را به سازمان حمایت معرفی کند و سازمان حمایت هم گواهی خدمات پس از فروش را به این شرکتها ارائه کند.
    در رابطه با صحبت¬های آقای میرمهدی نیز بحث و تبادل نظر شد و با توجه به اینکه پس از مصاحبه آقای میرمهدی، قرار شده است جلسه¬ای در روز یکشنبه در محل سازمان حمایت با حضور نمایندگان سازمان نظام صنفی رایانه¬ای و آقای میرمهدی برگزار شود، گزارش آن ارائه و سپس تصمیم لازم اتخاذ خواهد شد.
    همچنین مقرر گردید نشست هماهنگی کارگروه نیز قبل از برگزاری نشست با سازمان حمایت، از ساعت 12 روز یکشنبه مورخ 10/8/1394 در محل دبیرخانه سازمان برگزار شود.
    2- موضوع ثبت نمایندگی و واردات شناسنامه¬دار
    اعلام شده است هر شخصی می¬خواهد واردات داشته باشد، باید نمایندگی رسمی آن کالا را داشته باشد و در غیراینصورت حق واردات آن کالا را ندارد. درخصوص موافقت یا مخالفت با چنین موضوعی بحث و تبادل نظر صورت گرفت و در نهایت ضمن اعلام مخالفت با این موضوع، درخواست شد تفاوتی بین اینگونه شرکتها که نمایندگی رسمی کالایی را دارند و مبادرت به واردات این کالا می¬نمایند، با شرکت-هایی که نمایندگی رسمی ندارند ولی مبادرت به واردات کالا را می¬نمایند، قائل شد.
     

     فایل متن صورت جلسه
     
    S-14.pdf56.71  کیلوبایت
    مصوبات این جلسه
    عنوان اقدام کننده مهلت اقدام وضعیت شرح
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان