•  
    بیست و هشتمین جلسه کمیسیون نرم‌افزار در دوره چهارم هیات مدیره

    صورت جلسه کمیسیونهای تخصصی استانی تهران

    شماره: 28
    تاریخ : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
    موضوع : چگونگی حضور در نمایشگاه الکامپ
    مکان جلسه : دبیرخانه سازمان زمان: 17:20 تا 19:10
    دبیر جلسه : مهدی رشنو
    دستور جلسه :
    1- اخبار و اطلاع‌رسانی
    2- چگونگی حضور در نمایشگاه الکامپ
    3- بحث آزاد
    حاضران در جلسه:

     شاهین طبری (چارگون)، اصغر رضانژاد (داناپژوه)، ناصر شاکرحسینی (ره‌آورد رایانه)، هومن صالحی (ایران رایانه)، مهدی خدادادی (داده‌پردازان ساینا)، امید رکاب‌ساز (مبنا)، محمدرضا حدادی (بریدسامانه نوین)، محمدباقر بحری (نایب‌رییس سازمان - مهمان)

    چکیده:

    - آقای جعفری در مورد شرکت‌های بازی‌سازجهت حضور در الکامپ توضیحاتی ارایه کردند. در صورت حضور در الکامپ، بیشتر از اینکه به بازی‌سازها کمک شود، به ناشران کمک خواهد کرد. نیاز به فضایی است که بازی‌سازها توانمندی‌های خود را ارایه کنند. اعضا در مورد نحوه ارتباط با بنیاد ملی بازی‌ها رایانه‌ای و چگونگی حضور در الکامپ بررسی و تبادل نظر کردند. بر همین اساس، مدیر پروژه Elecomp Gamers آقای جعفری معرفی شدند.

    - با توجه به حضور آقای بحری، کمیسیون می‌خواهد سالن مجزا در الکامپ داشته باشد. در صورت در اختیارداشتن نتایج پیش‌ثبت‌نام شرکت‌های نرم‌افزاری می‌توان با داشتن تعامل با آنها تصمیم سازنده‌ای در همین ارتباط گرفت. آقای بحری با این دیدگاه که سالن‌ها و موقعیت فیزیکی آنها در بازدیدها موثر است، موافق نبودند. به اعتقاد ایشان خود شرکت‌ها به سالن‌ها اعتبار می‌دهند. چنانچه شرکت‌های نرم‌افزاری به توافقی برای حضور در سالنی خاص برسند، می‌توانند طرحی آماده و آن را به دبیرخانه سازمان ارایه کنند. آقای صالحی از سابقه نظرسنجی حضور شرکت‌های نرم‌افزاری در دوره‌های قبلی الکامپ مطالبی عنوان کردند. آقای بحری پیشنهاد کردند فرم آماده‌ای در ارتباط با حضور در سالنی خاص برای شرکت‌های نرم‌افزاری تهیه شود و به شرکت‌هایی که پیش‌ثبت‌نام انجام داده‌اند، ارایه شود تا خودشان تصمیم به حضور یا عدم حضور در سالن مجزا بگیرند. در ارتباط با اختصاص سالن مجزا برای شرکت‌های نرم‌افزاری، دریافت هزینه بیشتر و ارایه خدمات بیشتر و با کیفیت‌تر از موارد پیشنهادی بود. همین طور برگزاری مراسم شام ویژه شرکت‌های نرم‌افزاری نیز دیگر پیشنهادی بود که توسط اعضا ارایه شد. 
    - آقای بحری از لزوم عضویت در سازمان برای حضور در نمایشگاه الکامپ این دوره خبر دادند.
    مصوبات این جلسه
    عنوان اقدام کننده مهلت اقدام وضعیت شرح
    مصوبه اول هادی جعفری منفرد ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ انجام شده بازی‌سازها در الکامپ حضور خواهند داشت و آقای جعفری به‌عنوان مسوول هماهنگی با آقای بحری در ارتباط ...
    مصوبه دوم شاهین طبری، محمدباقر بحری ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ انجام شده ارایه گزارش در مورد شرکت‌های نرم‌افزاری پیش‌ثبت‌نام‌شده و مایل به حضور در الکامپ
    مصوبه سوم شاهین طبری ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ انجام شده ارایه زیرشاخه‌های حوزه نرم‌افزار به آقای بحری
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان