• فراخوان اعلام مشکلات اعضای سازمان درخصوص بیمه تامین اجتماعی

    کد: 22583
    تاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 2231
    اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران مشکلات خود در خصوص بیمه تامین اجتماعی را به دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران اعلام کنند.

     به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، اعضای سازمان می توانند مشکلات خود مرتبط با  سه عنوان ذیل به دبیرخانه سازمان اعلام کنند تا پیگیری های لازم از سوی کارگروه بیمه و مالیات سازمان صورت گیرد.
    -    مشکلات دریافت مفاصاحساب که مربوط به عدم رعایت بخش نامه 14/3 جدید درآمد سازمان تامین اجتماعی از سوی شعب سازمان تامین اجتماعی است
    -    مشکلات مربوط به حسابرسی سازمان تامین اجتماعی  و مشمول کردن مواردی است که طبق قانون مشمول بیمه نیست ( همچون مواردی مانند حق بیمه ای که برای لایسنس های نرم افزاری در نظر گرفته می شود)
    -    عدم همکاری شعبات سازمان تامین اجتماعی به منظور بخشودگی جرائم پیروی مصوبات هیات دولت

    اعضای سازمان می توانند مشکلات خود در موارد فوق را به صورت مکتوب حداکثر تا پایان دهم بهمن ماه جاری به دبیرخانه سازمان با آدرس info@tehrannsr.org ارسال و یا برای کسب اطلاعات بیشتربا آقای تبریزی (داخلی شماره 114) تماس حاصل کنند.
    بخشنامه 14/3جدید درآمد سازمان تامین اجتماعی با اعمال آخرین ویرایش مربوط به قراردادهای فناوری اطلاعات به پیوست این اطلاعیه آمده است.


     

     فایل پیوست
     
    14.3 bakhshname.pdf185.36  کیلوبایت
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد
مجری طرح: پورتال سامان